Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

20 września br. wystartowała druga edycja Akademii Raiffeisen-Leasing. Akademia to program rekrutacji  skierowany do studentów ostatniego roku studiów, studiów zaocznych oraz absolwentów poszukujących pierwszej pracy.

W tym tygodniu 26 uczestników Akademii przechodzi cyklszkoleń z aspektów sprzedażowych, produktowych, negocjacyjnych, a także autoprezentacji.

„Akademia Raiffeisen-Leasing przygotowuje i daje szansę sprawdzenia się na trudnym rynku biznesowym, w międzynarodowejkorporacji finansowej. Poprzednia edycja zorganizowana w 2007  roku przyniosła  nam wielu wybitnych sprzedawców, z których część jest z nami do dziś. ” – powiedział Wojciech Zakrzewski, Dyrektor Personalny w Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

„Najlepszym – Akademia daje możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy w sprzedaży produktów finansowych. Z tegorocznej edycji Akademii wyłoniliśmy 26 osób, które zatrudnimy w grudniu 2012 roku.” – powiedział Wojciech Kazimierski, Dyrektor Sieci Sprzedaży w Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Rekrutacja została przeprowadzona standardowymi kanałami: plakaty na uczelniach oraz ogłoszenia na portalach studenckich. W tej edycji dodatkowo uruchomiliśmyfanpage na Facebook'u: facebook.com/Akademia.Raiffeisen.Leasing.


dddd
Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl