Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

W tym celu firma wprowadziła zmiany zarówno w strukturze organizacyjnej, jak i personalne.

Zmiany personalne

Nowym działem Współpracy z Dostawcami i Jakości kierujeWojciech Jackowiec, który przeszedł do ALD z BMW Polska, gdzie odpowiedzialny był rozwój sieci sprzedaży. Nową osobą w firmie jest także Paweł Partycki, który objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu.

Natomiast w ramach struktury firmy awansowali Artur Koński oraz Maciej Arwaj. Pierwszy objął stanowisko Menedżera Operacyjnego i będzie się zajmował m.in. wdrożeniem i nadzorem nad funkcjonowaniem rozwiązań w zakresie logistyki, obsługi serwisowej, ubezpieczeń i likwidacji szkód komunikacyjnych oraz administrowania przebiegiem kontraktów.

Drugi awansował na stanowisko Menedżera ds. wynajmu krótkoterminowego i sprzedaży samochodów używanych. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie oraz realizację planów sprzedażowych w centrum sprzedaży samochodów używanych poleasingowych w Ożarowie Mazowieckim.

Strategia biznesowa

Zmiany w ALD są elementem strategii biznesowej, która ma na celu podnoszenie jakości usług i wzbogacanie oferty firmy.

Marek Małachowski, Dyrektor Zarządzający w ALD podkreśla przy okazji, że prace nad uatrakcyjnianiem oferty firmy oraz usprawnieniami w kontaktach z klientami trwają już od kilkunastu miesięcy. Zmiany w strukturze firmy oraz wzmocnienie zespołu pracowników mają ten proces wspomóc.

Jak widać, ALD Automotive poważnie traktuje swoją obecność na polskim rynku, czego potwierdzeniem może być niedawne mianowanie Marka Małachowskiego na członka zarządu Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.
Warto także dodać, że w pierwszym kwartale 2013 roku firma zwiększyła liczebność floty o ponad 3 proc. W czasie kiedy cała branża znajduje się w chwilowej stagnacji, jest to bardzo przyzwoity wynik.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl