Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Wyszukiwarka Leasingu od początku jej istnienia znacznie ułatwia pozyskanie leasingu przez przedsiębiorców, do tego na bardzo dobrych warunkach rynkowych. Dzięki Aplikacji możliwe jest uzyskanie ofert leasingu od wielu dobrze ocenianych leasingodawców i, co ważne, odbywa się to bez udziału pośredników.

Firmy leasingowe kontaktują się bezpośrednio z użytkownikami Aplikacji i bezpośrednio prezentują swoje oferty. Ten sposób działania daje wymierne korzyści użytkownikom Aplikacji:
● korzyści finansowe (mniejszy koszt leasingu, niższa marża oferty)
● oszczędność czasu (jedno zapytanie do wielu firm leasingowych)
● dostęp do finansowania (łatwość znalezienia odpowiedniego finansującego)
● korzystanie z Wyszukiwarki Leasingu jest bezpłatne

Dodatkowe bonusy
Nie jest to jednak koniec korzyści, które oferuje Aplikacja, ponieważ poza możliwością uzyskania wielu tanich ofert leasingu każdy Użytkownik ma możliwość skorzystania bezpłatnie z dwóch istotnych bonusów.
Pierwszym z nich jest możliwość skorzystania z pomocy w analizie otrzymanych ofert oraz sprawdzenie zapisów umów, OWUL i ocenę Tabeli Opłat i Prowizji firm leasingowych. Więcej o analizie ofert leasingu >

Drugim i jednocześnie najnowszym bonusem dla użytkowników jest pomoc przy sprzedaży przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy leasingu lub jego cesji w trakcie jej trwania.
Pomoc ta polega na możliwości umieszczenia ogłoszenia o chęci sprzedaży bądź cesji przedmiotu leasingu w największej Bazie Ogłoszeń Poleasingowych Re-Lease. Co istotne, baza ta przeznaczona jest do umieszczania oferty poleasingowej wyłącznie firm leasingowych i flotowych. Prawo do umieszczania ogłoszeń indywidualnych mają wyłącznie użytkownicy Wyszukiwarki Leasingu - bezpłatnie! Główną korzyścią dla użytkowników Aplikacji jest możliwość dotarcia do dużej liczby poszukujących używanych samochodów bądź maszyn czy urządzeń kupowanych od firm, na podstawie faktury VAT. Rośnie dzięki temu szansa na szybkie i na atrakcyjnych warunkach, upłynnienie nie chcianego już przedmiotu leasingu.

Szczegóły dotyczące Wyszukiwarki Leasingu >

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl