Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

14 czerwca 2011 roku o godzinie 11:00 Comarch wraz z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego oraz Europejskim Funduszem Leasingowym, organizuje bezpłatną konferencję internetową dla przedsiębiorców chcących pozyskać kapitał na inwestycję IT, pod hasłem Dotacje UE, leasing IT, kredyt technologiczny – sposoby pozyskiwania środków na inwestycje IT. Podczas godzinnego webinarium prelegenci zaprezentują narzędzia wsparcia inwestycji przedsiębiorstw, związanych z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań i nowych technologii IT.

Internetowa konferencja skierowana jest do tych przedsiębiorców, którzy rozważają wykorzystanie nowych technologii informatycznych w swoim biznesie, poprzez wdrożenie lub rozbudowę oprogramowania. Webinarium przybliży sposoby rozwoju firmy dzięki wykorzystaniu alternatywnych źródeł finansowania planowanej inwestycji.

– Na współczesnym rynku finansowym istnieje szereg alternatywnych form finansowania inwestycji przedsiębiorstw, które coraz częściej pomagają przedsiębiorcom w realizacji ich planów technologicznego rozwoju firmy. Comarch od lat wspiera swoich klientów nie tylko wiedzą merytoryczną, ale też praktyczna pomocą w pozyskiwaniu nowoczesnych form finansowania IT. W trakcie konferencji internetowej przedstawimy najważniejsze narzędzia wsparcia inwestycji IT: dotacje unijne, kredyt technologiczny oraz leasing operacyjny IT – mówi Joanna Dominiak, kierownik ds. finansowania Comarch ERP, prelegent konferencji.

– O ile leasing samochodu osobowego czy pojazdu ciężarowego stał się już w Polsce standardem, o tyle leasing notebooka czy systemu klasy ERP dla wielu firm nie jest jeszcze oczywistym sposobem finansowania zakupów. Oferowany przez EFL leasing IT to rozwiązanie wciąż nowe na polskim rynku. Jednak jego znaczenie stale rośnie, ponieważ firmy szukają bardziej elastycznych sposobów finansowania inwestycji i coraz częściej muszą reagować na zachodzące zmiany technologiczne. Możliwość inwestowania w rozwój, bez znaczącego angażowania środków własnych to największa zaleta tej formy finansowania – mówi Arkadiusz Ziółkowski, Menedżer Rynku Nowoczesnych Technologii, Dział Współpracy z Dostawcami w Europejskim Funduszu Leasingowym, prelegent konferencji.

Udział w webinarium jest bezpłatny i możliwy z każdego miejsca, z dostępem do Internetu – chcąc na żywo uczestniczyć w konferencji, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej FinansowanieIT.Comarch.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl