Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

26 września (środa) o godz. 11:00 Comarch wraz z przedstawicielami instytucji finansujących: Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Banku Credit Agricole oraz Europejskiego Funduszu Leasingowego już po raz drugi organizuje bezpłatne szkolenie internetowe dla przedsiębiorców chcących pozyskać kapitał na inwestycję IT: „Dotacje UE, leasing IT, kredyt – Jak pozyskać środki na finansowanie inwestycji IT?”.

Konferencja w nowatorskiej formie panelu dyskusyjnego z udziałem zaproszonych prelegentów, poruszy praktyczne aspekty dostępnych metod finansowania IT, takich jak:

  • dotacje UE (Działanie 8.2. POIG Wspieranie wdrażania biznesu elektronicznego typu B2B),
  • leasing operacyjny IT,
  • kredyt bankowy.

Internetowa konferencja, będąca rozszerzeniem aspektów finansowania poruszanych w ubiegłorocznej odsłonie spotkania, skierowana jest do przedsiębiorców, którzy rozważają wykorzystanie nowych technologii informatycznych w swoim biznesie, poprzez wdrożenie lub rozbudowę oprogramowania IT.

– Ogromne zainteresowanie, z jakim spotkało się organizowane przez nas w ubiegłym roku szkolenie poświęcone finansowaniu inwestycji IT, pokazało jak wielu przedsiębiorców poszukuje alternatywnych form finansowania planowanych inwestycji i jak bardzo potrzebna jest im praktyczna wiedza na temat sposobów ich pozyskania. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom w drugiej odsłonie webinarium szczególny nacisk położymy na praktyczny wymiar sięgania po alternatywne formy finansowania – mówi Joanna Dominiak, kierownik ds. finansowania Comarch ERP, prelegent konferencji.

– Firmy coraz lepiej orientują się, że leasingiem można sfinansować nie tylko zakup samochodu czy maszyn, ale również zakup sprzętu komputerowego, sieciowego, oprogramowania oraz innych rozwiązań technologicznych. Strona proceduralna leasingu sprawia jednak przedsiębiorcom pewne trudności, stąd pomysł debaty i przybliżenia biznesowi praktycznych sposobów wykorzystania leasingu do finansowania rozwoju przedsiębiorstwa. Leasing jako narzędzie finansowania polskiej gospodarki jest atrakcyjne szczególnie dla tych firm, które stawiają w swojej działalności na innowacje oraz wdrażanie nowoczesnych systemów – zauważa Arkadiusz Ziółkowski, Menedżer Rynku Nowoczesnych Technologii, Dział Współpracy z Dostawcami w EFL, prelegent konferencji.

Udział w webinarium jest bezpłatny i możliwy z każdego miejsca, z dostępem do Internetu – chcąc na żywo uczestniczyć w konferencji, należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej FinansowanieIT.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Data publikacji: 11.09.2012

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl