Kolejne dwie firmy dołączają do Związku Polskiego Leasingu. BMW Financial Services uczyniła to z początkiem listopada 2016, natomiast Fraikin Polska stanie się aktywnym członkiem z początkiem 2017 roku.

Przedstawiciele obu firm liczą, że uczestnictwo w ZPL ułatwi im wymianę know-how z innymi członkami oraz umożliwi udział w działaniach i przedsięwzięciach samego związku.

Z punktu widzenia klientów oraz obserwatorów branży niewiele się zmienia, ponieważ działalność zarówno BMW Financial Services, jak i Fraikin Polska jest dobrze znana. BMW Financial już od dość dawna raportuje wyniki swojej sprzedaży do ZPL. Pierwszy raz miało to miejsce na koniec 2013 roku. Jednak przy okazji komunikatu o przystąpieniu do ZPL, dowiadujemy się ciekawej rzeczy. Okazuje się, że już połowa klientów wybierających samochody w salonach marki BMW, wybiera finansowanie firmy BMW Financial Services.

Fraikin Polska natomiast jest firmą z branży CFM, oferującą wynajem długoterminowy pojazdów ciężarowych. Jej przeszłość również nie jest tajemnicą, bo spółka do końca 2013 raportowała liczebność finansowanej przez siebie floty do Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Obecnie jednak Fraikin nie jest już członkiem PZWLP, więc przystąpienie do ZPL pozwoli ponownie śledzić wyniki sprzedaży tej firmy.


Jesteś zainteresowany ofertą leasingu? Sprawdź i porównaj wiele firm leasingowych bez pośredników
Poszukujesz sprzętu poleasingowego? Urządzenia i samochody poleasingowe i poflotowe


 

Foto: freedigitalphotos.net

Joomla SEF URLs by Artio

Wiadomości na żywo

20 paź
Tych reklam nie zobaczysz w polskiej TV. Samochód stanie się usługą
19 paź
Już dwie Tesle na polskich drogach są „od nas”
18 paź
Audi dla biznesu na FmLeasing.pl
18 paź
Najnowsze wydanie zestawienia ofert Auto-Abonamentowych
13 paź
Po co wymyślono auta w abonamencie?
To i więcej na żywo na
FmLeasing.pl/LIVE

Portal FmLeasing.pl