Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

10% premii inwestycyjnej i atrakcyjne warunki pożyczki otrzymają rolnicy, którzy w BZ WBK Finanse & Leasing zdecydują się sfinansować ciągnik. To z pewnością ciekawa alternatywa dla rolniczych kredytów preferencyjnych oraz osób, które skorzystały już z programu PROW.

Jak potwierdza Szymon Stryjski, odpowiedzialny w BZ WBK Finanse & Leasing za segment usług dla rolnictwa, program finansowania maszyn i urządzeń energooszczędnych PolSEFF cieszy się wśród rolników dużą popularnością: To właśnie rolnicy w naszym przypadku stanowią największą grupę klientów korzystających z oferty PolSEFF. Dzieje się tak m.in. za sprawą naszego dużego doświadczenia w finansowaniu branży rolniczej, rozwiniętej sieci sprzedaży oraz dobrych relacji z rolnikami oraz dostawcami maszyn i urządzeń rolniczych – mówi Szymon Stryjski.  

Główną korzyścią oferty BZ WBK Finanse & Leasing jest możliwość uzyskania dofinansowania w wysokości do 10% wartości ciągnika rolniczego. Dodatkowym udogodnieniem, jakie zostało ostatnio wprowadzone, jest wpisanie ciągników na tzw. listę LEME, czyli listę urządzeń o potwierdzonej energooszczędności. Dzięki temu rolnik ma gwarancję, że finansując ciągnik pożyczką w BZ WBK Finanse & Leasing otrzyma premię inwestycyjną, a uproszczona procedura do minimum ogranicza wymagane formalności. 
Popyt na technologie przyczyniające się do redukcji zużycia energii w branży rolniczej jest coraz większej. Nowoczesne ciągniki rolnicze z mocnymi i ekonomicznymi silnikami oznaczają szybszą i bardziej wydajną pracę w polu. Często są to jednak bardzo duże inwestycje, stąd ważny jest doceniany przez wielu klientów, wynoszący aż 10 lat okres finansowania, który wprowadziliśmy w zeszłym roku – dodaje Szymon Stryjski.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl