Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Rok 2011, mimo spowolnienia gospodarczego, okazał się rekordowy jeśli chodzi o wysokość wypłat z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007 – 2013: na konta polskich rolników trafiło ponad 10 mld zł, najwięcej w całej Unii Europejskiej. Gros pozyskiwanych funduszy rolnicy przeznaczają na inwestycje finansowane przy pomocy pożyczek i leasingu.

W BZ WBK Finanse & Leasing w ramach specjalnego pakietu klientom z sektora rolnego poza samym finansowaniem udostępniane są także atrakcyjne ubezpieczenia. Nowościami są AGRO-CASCO i Assistance.

Jeszcze kilka lat temu udział maszyn rolniczych w całym rynku leasingowym był marginalny i właściwie nikt o nim nie mówił. Dziś, rolnicy są już nie tylko ważnymi klientami firm leasingowych, ale i stawiają przed nimi coraz większe wymagania: nie tylko w zakresie samego finansowania, ale coraz częściej usług dodatkowych, przede wszystkim ubezpieczeń – podkreśla Szymon Stryjski, odpowiedzialny w BZ WBK Finanse & Leasing za finansowanie branży rolniczej.

Z początkiem nowego roku w pakiecie usług BZ WBK Finanse & Leasing dla branży rolniczej zadebiutowały dwa produkty ubezpieczeniowe. Pierwszy to przygotowane wspólnie z Grupą Concordia ubezpieczenie majątkowe, które obejmuje szkody powstałe w maszynach rolniczych w wyniku zdarzeń niezależnych od ubezpieczonego i zapewnia kompleksową ochroną w ramach AGRO-CASCO, OC i NW. Drugi to wdrożony razem z Europ Assistance Polska program Assistance Medyczny, który zapewnia leasingobiorcy lub pożyczkobiorcy, jak również jego rodzinie, szybką pomoc medyczną  w sytuacji m.in. nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Z obu ubezpieczeń mogą skorzystać zarówno rolnicy indywidualni jak i prowadzący działalność gospodarczą. Ofertę Spółek Leasingowych BZ WBK uzupełniamy o atrakcyjne produkty ubezpieczeniowe od kilku lat, gdyż takiego rozwiązania oczekują nasi klienci. Jest ono dla nich wygodne i daje wymierne korzyści takie, jak np. atrakcyjne ceny ubezpieczenia – podkreśla Mariusz Włodarczyk, członek zarządu BZ WBK Leasing.

W BZ WBK Finanse & Leasing rolnik może liczyć na kompleksową ofertę finansowania maszyn rolniczych obejmującą leasing, pożyczkę pod dotacje unijne, którą wprowadziliśmy jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce, oraz atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe – dodaje Szymon Stryjski. Ciekawym rozwiązaniem są również programy finansowania fabrycznego, dzięki którym zakup sprzętu rolniczego jest jeszcze prostszy i szybszy: oprócz informacji o samej maszynie, rolnik otrzymuje u dealera w pełni dopasowaną do jego potrzeb ofertę finansowania. BZ WBK Finanse & Leasing prowadzi programy finansowania fabrycznego wspólnie z uznanymi na polskim rynku producentami ciągników rolniczych: Zetor i Kubota.

Miniony rok udowodnił, że pomimo niepewnej sytuacji gospodarczej rolnicy bez kompleksów realizują swoje plany inwestycyjne wykorzystując dostępne środki. Taka postawa klientów zachęca firmy leasingowe do dalszego rozwijania oferty – podsumowuje Mariusz Włodarczyk.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl