Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Lekarze coraz częściej są nie tylko ekspertami w dziedzinie medycyny, ale także dobrymi menedżerami i finansistami, którzy znają leasing oraz wykorzystują jego zalety. Przedstawiciele BZ WBK Finanse & Leasing potwierdzają, że w I półroczu 2012 r. oferta finansowania urządzeń medycznych cieszyła się dużym zainteresowaniem: wartość leasingu i pożyczek udzielonych przez firmę wyniosła ponad 43 mln zł i wzrosła o 61% r/r.

Z danych Związku Polskiego Leasingu wynika, że łączna wartość aparatury medycznej sfinansowanej przez firmy leasingowe w I półroczu br. wyniosła prawie 300 mln zł, co oznacza minimalny 3% wzrost w porównaniu do analogicznego okresu 2011 r.

Lekarze to specyficzna i wyróżniająca się grupa klientów. Są bardzo wymagający, szalenie cenią sobie wysoką jakość obsługi. Chcą dokładnie poznać obowiązki swoje jak i leasingodawcy, szczególną uwagę zwracając na przejrzystość i uczciwość zapisów umów leasingowych – podkreśla Piotr Klimczak, odpowiedzialny w BZ WBK Finanse & Leasing za finansowanie sektora medycznego.

Przedstawiciel BZ WBK Finanse & Leasing mówi, że choć leasingiem są zainteresowane także publiczne zakłady opieki zdrowotnej, w większości przypadków są to jednak podmioty prywatne. Te bowiem, aby zwiększać swoją konkurencyjność na coraz bardziej wymagającym rynku usług medycznych intensywnie inwestują w nowoczesne urządzenia. Są one często bardzo kosztowne, co skłania gabinety lekarskie oraz kliniki do sięgania po pożyczki oraz leasing, czyli proste i kompleksowe formy  finansowania – dodaje Adrian Michalak.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl