Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Ostatnia część roku, na rynku motoryzacyjnym, upływa zwykle pod znakiem promocji organizowanych przez dealerów oraz firmy leasingowe. Od 11 października także BZ WBK Leasing proponuje klientom nową ofertę finansowania samochodów „Złożymy dla Ciebie dobry leasing” obejmującą leasing oraz ubezpieczenia wybranych modeli na atrakcyjnych warunkach.

Ostatni kwartał każdego roku to okres wyraźnego ożywienia na rynku sprzedaży i finansowania pojazdów. Z jednej strony rośnie popyt, bo cześć firm szuka optymalizacji podatkowej poprzez zwiększenie kosztów swojej działalności, a z drugiej dealerzy samochodowi obniżają ceny chcąc sprzedać jak najwięcej samochodów z aktualnego rocznika. Banki i firmy leasingowe chętnie zaś te samochody finansują. W tym roku wiele wskazuje na to, że przedsiębiorcy planujący zakup samochodu będą mogli liczyć na dużo bardziej atrakcyjne oferty niż w latach poprzednich. Pierwsze trzy kwartały nie okazały się zbyt łaskawe dla przedstawicieli branży motoryzacyjnej - z danych SAMAR wynika, że tylko w lipcu sprzedaż aut spadła o 10%, zaś w sierpniu o 4% w porównaniu do analogicznego okresu 2011 r. Importerzy i dealerzy samochodowi będą więc chcieli nadrobić straty – komentuje Tomasz Sudaj, dyrektor ds. strategii rynkowej w Spółkach Leasingowych BZ WBK.

Również rynek leasingu samochodów osobowych rozwija się w tym roku w mniejszym tempie niż w poprzednim. W I półroczu 2012 r. firmy leasingowe sfinansowały o 9% osobówek więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Wzrost między pierwszym półroczem 2011 i pierwszym półroczem 2010 wyniósł dużo więcej - 40% - komentuje Tomasz Sudaj. 

BZ WBK Leasing w ostatnich miesiącach tego roku proponuje atrakcyjną ofertę finansowania samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony przygotowaną wspólnie z dealerami czołowych marek samochodowych. W ramach promocji „Złożymy dla Ciebie dobry leasing” klienci mogą liczyć na atrakcyjny cenowo leasing (już od 103%) przy zakupie aut m. in. takich marek jak Ford, Opel, Peugeot, Mitsubishi, KIA, Fiat i Hyundai. Ponadto, każdy klient otrzyma voucher gwarantujący rabat w wysokości 1000 zł od ceny katalogowej pojazdu lub na wyposażenie dodatkowe. Nasza nowa oferta uwzględnia również, bardzo istotne dla naszych klientów, ubezpieczenia. Proponujemy ubezpieczenie AC już od 2,9%, oraz ubezpieczenie GAP bez opłat w pierwszym roku trwania umowy – komentuje Daniel Mrozek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży BZ WBK Leasing.

Dodatkowo, klienci, którzy korzystają już z produktów Grupy BZ WBK, za symboliczną złotówkę otrzymają kartę paliwową zasiloną kwotą 50 zł, która da im możliwość bezgotówkowego tankowania na ponad 1700 stacjach Orlen i Bliska. Tradycyjnie, każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na współpracę z BZ WBK Leasing, może liczyć na  osobistego doradcę leasingowego oraz uproszczoną procedurę uzyskania finansowania.
Przygotowanie specjalnej propozycji dla naszych klientów było możliwe dzięki ścisłej współpracy z wybranymi dealerami samochodowymi. Mamy nadzieję, że nowa oferta spotka się z zainteresowaniem polskich firm, co będzie zarówno dla nas, jak i dla naszych partnerów, impulsem do dalszego rozwoju współpracy – podsumowuje Tomasz Sudaj.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl