Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Przegląd wiadomości z branży leasingowej i CFM

Masterlease zaczął finansować w ramach Full Service Leasingu samochody marki Land Rover i Jaguar. Europejski Fundusz Leasingowy obchodzi w tym roku 25 lat istnienia. Raiffeisen Leasing okazuje się być liderem finansowania leasingiem w ramach programów dofinansowujących Unii Europejskiej. Ile nowych samochodów elektrycznych rejestruje się w Polsce? Wie to Alphabet Polska…

25-lecie Europejskiego Funduszu Leasingowego

W 1991 roku działalność rozpoczął Europejski Fundusz Leasingowy, wieloletni lider branży. W tym roku mija 25 lata istnienia firmy, która zaczynała jako prywatna spółka, a obecnie kontrolowana jest przez Grupę Credit Agricole.

Życzymy 100 lat!

Co słychać w Masterlease?

Grupa Masterlease poinformowała, że ilość floty obsługiwanej na koniec 2015 roku wyniosła 26,5 tys. pojazdów, czyli o 15 proc. więcej niż przed rokiem. W ciągu całego ubiegłego roku Grupa sfinansowała blisko 11 tys. sztuk pojazdów o wartości ponad 705 mln zł.

Masterlease rozpoczął także współpracę z British Automotive Polska, importerem samochodów marki Land Rover i Jaguar. W ramach współpracy Masterelease będzie oferował klientom wynajem długoterminowych tych pojazdów. Będzie to usługa Full Service Leasing.

Rośnie ilość samochodów elektrycznych…

… ale o jakich my w ogóle liczbach mówimy? Alphabet Polska poinformował, że dostarczył trzy elektryczne BMW i3 na potrzeby pracowników firmy Easy Rent a Car.

Przy okazji tego komunikatu Alphabet zwrócił uwagę na ilość rejestrowanych w Polsce samochodów elektrycznych. Ich liczba w pierwszych dziesięciu miesiącach 2015 roku wzrosła o ponad 20 proc. w stosunku do całego 2014 r. Oznacza to, że do października ub. r. zarejestrowano… 98 sztuk nowych samochodów elektrycznych.

Raiffeisen Leasing największym „Narodowym Pośrednikiem Finansowych Programów Unii Europejskiej” w kategorii firma leasingowa

Okazuje się, że Raiffeisen Leasing od 2002 roku podpisał z klientami umowy w ramach programów UE o łącznej wartości 4 mld zł (3 mld finansowanie + 1 mld gwarancje), co stawia tą firmę na pierwszym miejscu pośród polskich leasingodawców.

Tytuł lidera, na gali z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju, Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, PARP oraz Grupy EBI w Polsce odebrał Andrzej Kamiński, prezes spółki.

W nowej perspektywie budżetowej UE, Raiffeisen Leasing będzie miał do rozdysponowania kwotę 520 mln na wsparcie sektora MŚP.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl