Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Wydarzyło się w sierpniu..., czyli kolejna porcja informacji z branży leasingowej i wynajmu długoterminowego.

ALD Mobile - aplikacja dla kierowców

ALD Automotive udostępniło aplikację na urządzenia z systemami Android oraz Ios.  ALD Mobile - bo tak brzmi nazwa aplikacji - zawiera wyszukiwarkę pomagającą znaleźć dostawców usług współpracujących z ALD Automotive m.in. najbliższe stacje serwisowe, punkty ogumienia, serwisy szyb samochodowych, a nawet stacje benzynowe. W razie potrzeby jednym kliknięciem można połączyć się z Assistance lub Biurem Obsługi Klienta ALD Automotive.

ALD Mobile - aplikacja na smartfony

LeasePlan udostępnił stołecznemu ratuszowi dwa auta elektryczne

LeasePlan Fleet Management przekazał pod koniec lipca warszawskiemu ratuszowi dwa elektryczne Mitsubishi i-MiEV. Stołeczni urzędnicy będą mogli korzystać z tych ekologicznych pojazdów do stycznia 2015 roku.

Ciekawostka – przy okazji dowiedzieliśmy się, że w Warszawie zarejestrowanych jest 123 sztuki samochodów osobowych z napędem elektrycznym.

Dwa elektryczne Mitsubishi dla ratusza

Coraz więcej przedsiębiorców wie czym jest wynajem długoterminowy

To, że coraz więcej polskich przedsiębiorców wie czym jest wynajem długoterminowy samochodów http://www.fmleasing.pl/wynajem-dlugoterminowy, nie jest żadnym zaskoczeniem. Jednak dzięki badaniu Keralli wykonanemu na zlecenie Carefleet S.A. (czyli firmy z branży CFM, oferującej tą usługę), mogliśmy poznać dokładniejsze liczby.

Okazuje się, że już ponad 77 proc. małych i średnich przedsiębiorców deklaruje znajomość wynajmu długoterminowego . Oznacza to wzrost aż o 21 pkt. proc. przez ostatnie pięć lat. Wtedy podobną deklarację złożyło zaledwie 56 proc. przedsiębiorców, a aż 42 proc. przyznało, że nic nie wie na ten temat…

VB Leasing wiarygodny jak mało kto

VB Leasing otrzymał od Dun & Bradstreet Poland, międzynarodowej wywiadowni gospodarczej, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za 2013 rok. Otrzymać go mogą jedynie firmy, które mają wysoką rentowność oraz płynność finansową, co w Polsce nie jest takie częste. Zaledwie 1 proc. polskich firm może poszczycić się posiadaniem takiego certyfikatu.

Czytaj także: VB Leasing zniknie z rynku. Kupuje go Getin Holding

LeasePlan kolejnym partnerem akcji “Karty ratownicze”

LeasePlan FM został partnerem akcji „Karty ratownicze”. Jest to europejski system informowania służb ratowniczych o konstrukcji pojazdu. Powstał on aby ułatwić i usprawnić niesienie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach samochodowych.

Getin Fleet: rok działalności i 1100 pojazdów we flocie

Getin Fleet zadebiutował na rynku Car Fleet Management w ubiegłym roku. Przez ten okres we flocie firmy znalazło się 1100 sztuk samochodów oddanych klientom w ramach wynajmu długoterminowego.

Rośnie satysfakcja klientów z usług Alphabet Polska

Z roku na rok rośnie odsetek klientów przyznających najwyższe noty generalnej satysfakcji z poziomu usług oferowanych przez Alphabet Polska. W badaniu przeprowadzonym w styczniu i lutym 2014, w którym udział wzięło 120 klientów firmy, aż 70 proc. z nich oceniło poziom swojej satysfakcji na 8 do 10 w dziesięciostopniowej skali.

Nowy prezes PKO Leasing

Nowym prezesem zarządu PKO Leasing został Marcin Kuksinowicz. W latach 2011-2014 był wiceprezesem ukraińskiego Kredobanku. Wcześniej związany z Allianz Bank Polska (2009-2011), Bankiem Pekao (1995-1999 i 2000-2009) oraz Raiffeisen Bank Polska (1999-2000).

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl