Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Przegląd wiadomości z branży leasingowej i CFM

Tym razem krótko: Millennium Leasing zanotował bardzo udane pierwsze trzy kwartały 2015 roku. EFL zmierzyło swoim barometrem trochę gorsze nastroje wśród przedsiębiorców sektora MŚP, niż ostatnio. Słyszeliście może ostatnio w radio reklamę o możliwości sfinansowania ciągnika marki Zetor bez odsetek. Podajemy więcej szczegółów.

Udane trzy kwartały Millennium Leasing

Millennium Leasing zawarła blisko 10 tysięcy umów w okresie od stycznia do końca września 2015 roku. Jest to wzrost o prawie 10 proc. r/r.

Spółka zajmuje drugie miejsce w segmencie finansowania transportu ciężkiego, z 8,4-procentowym udziałem w rynku. Ma także 8,6-procentowy udział w finansowaniu maszyn i urządzeń.

W pierwszych trzech kwartałach tego roku sfinansowała także nieruchomości o wartości 120 mln zł, czyli czterokrotnie więcej niż w tym samym okresie 2014 roku.

Barometr EFL: Ostrożniejsze nastroje wśród przedsiębiorców

Barometr EFL, to wskaźnik informujący o skłonności przedsiębiorstw z sektora MŚP do wzrostu. Prognoza na czwarty kwartał 2015 r. wyniosła 56,7 pkt. To mniej niż prognoza na trzeci (60,3) oraz na drugi (59,7) kwartał bieżącego roku. Gorzej było tylko w pierwszym kwartale (54,3).

Co to oznacza? Nastroje wśród przedsiębiorców troszkę ostygły jeżeli chodzi o ich oczekiwania rozwoju w najbliższym czasie.

Zetor Finance – oferta bez odsetek

BZ WBK Leasing jest „operatorem” Zetor Finance, czyli programu oferującego finansowanie fabryczne klientom chcącym nabyć ciągniki i maszyny marki Zetor.

Do końca 2015 roku w ramach programu dostępna będzie oferta finansowania pożyczką bez odsetek. Dotyczy to okresu 36 miesięcy dla modeli ciągników Proxima i Major oraz 48 miesięcy dla modeli Forterra i Crystal. Udział własny klienta powinien wynosić 35%.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl