Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Nowe produkty medyczne Raiffeisena, EFL z kolejną nagrodą, LeasePlan partneruje akcji związanej z bezpieczeństwem, a Alphabet wprowadza kompleksowy program ekologiczny.

Ekologiczny program w Alphabet

Alphabet wprowadził program, w którym umożliwia swoim klientom zmniejszenie emisji CO2 w ich flotach. Program oparty jest na trzech założeniach - unikanie, redukowanie i kompensacja.

Unikanie emisji CO2 możliwe jest dzięki wykorzystaniu pojazdów elektrycznych w ramach usługi AlphaElectric.

W redukowaniu emisji pomocny będzie consulting polityk flotowych w zakresie odpowiedniego doboru służbowych samochodów oraz poprzez kursy eco-drivingu.

Natomiast kompensacją zajmie się, współpracująca z Alphabetem w całej Europie, firma First Climate. Dzięki tej współpracy klienci Alphabetu mogą wspierać (do wyboru) m.in. inicjatywy dotyczące rozwoju energii wiatrowej, solarnej czy wodnej, co jest udokumentowane odpowiednim certyfikatem.

LeasePlan partnerem „Dni Bezpieczeństwa”

LeasePlan był partnerem „Dni Bezpieczeństwa”, które odbyły się w dniach 11-13 września 2014 r. Była to ich pierwsza edycja, zorganizowana przy okazji targów Auto Expo.

Jak nietrudno się domyślić, celem wydarzenia było promowanie zachowań związanych z bezpiecznym użytkowaniem i prowadzeniem samochodów.

LeasePlan wsparł tą inicjatywę przy okazji wprowadzenia na rynek usługi SafePlan, o której informowaliśmy kilka tygodni temu.

EFL z kolejną nagrodą

EFL otrzymał nagrodę Nobilatum 2014 honorującą najlepsze instytucje finansowe. Nobilatum jest nagrodą przyznawaną przez redakcję Polish Market. Tegoroczna edycja odbyła się pod patronatem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i miała charakter badania sondażowego, w którym wzięły udział firmy z listy Pereł Polskiej Gospodarki, czyli największe polskie podmioty gospodarcze.

Raiffeisen Leasing wprowadza nowe produkty finansowe dla branży medycznej

Freemed jest to pożyczka na sfinansowanie nabycia nowych i używanych urządzeń medycznych, z której skorzystać mogą lekarze, stomatolodzy, weterynarze oraz właściciele Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej, którzy prowadzą praktykę powyżej 24 miesięcy.

Maksymalna kwota finansowania w ramach programu wynosi 500 tysięcy złotych z możliwością odroczenia spłaty kapitałowej części raty nawet o 6 miesięcy.

Nowością jest także Raiffeisen Beauty, czyli program finansowania leasingiem lub pożyczką, skierowany do profesjonalistów z sektora medycyny estetycznej i kosmetologii. Skorzystać z niego mogą także przedsiębiorcy dopiero rozpoczynający działalność.

Obydwa produkty dostępne są w ramach procedury uproszczonej.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl