Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Przegląd wiadomości z branży leasingowej i CFM

To jest spora zmiana w polityce firmy oraz ważny krok na rynku poleasingowym – LeasePlan otworzył salon sprzedaży samochodów poleasingowych z prawdziwego zdarzenia. Ponadto Getin Fleet mocno zwiększyło liczebność swojej floty, a Raiffeisen Leasing wprowadził błyskawiczną procedurę przyznawania leasingu samochodów (podobno ma być tak szybko, jak przy zakupie za gotówkę).

LeasePlan otworzył salon sprzedaży samochodów poleasingowych

Dotychczas LeasePlan nie interesował się „indywidualnym” klientem, sprzedając ze swojej floty samochody pokontraktowe jedynie współpracującym z firmą odbiorcom hurtowym.

To podejście właśnie uległo drastycznej zmianie. 16 grudnia 2015 firma otworzyła salon sprzedaży samochodów poleasingowych. Zmianę rzeczywiście można uznać za drastyczną, bo po raz pierwszy firma CFM działająca Polsce podeszła z tak dużym rozmachem do kwestii sprzedaży samochodów poflotowych klientom indywidualnym – wystarczy rzucić okiem na fotografię (poniżej) z jakiego rodzaju obiektem mamy do czynienia.

Na terenie o obszarze ponad 12 tys. metrów kwadratowych, z czego 3,7 tys. m2 wynosi powierzchnia salonu, prezentowanych jest ponad 320 pojazdów. Ponadto obecne jest stanowisko do przeglądów, myjnia oraz liczne udogodnienia dla odwiedzających salon klientów.

Są to warunki, z którymi dotychczas do czynienia mieli tylko klienci kupujący auta z oficjalnych sieci dealerskich.

Salon mieści się w Warszawie przy ul. Malowniczej 29, tel. (22) 335 18 18.

Chcesz wiedzieć więcej? To powinno Cię zainteresować: Baza ogłoszeń poleasingowych

Getin Fleet zwiększył flotę o 1000 pojazdów w ciągu zaledwie kilku miesięcy

… a dokładnie poczynając  od sierpnia 2015, osiągając tym samym liczebność 4 tys. sztuk samochodów w swojej flocie. W listopadzie bieżącego roku klientem firmy została Agencja Rynku Rolnego.

Raiffeisen Leasing wprowadził nową, błyskawiczną procedurę rozpatrywania wniosku o leasing samochodów

Zdaniem firmy wyleasingowanie samochodu ma teraz trwać mniej więcej tyle czasu, ile kupno za gotówkę. Oferta Fast Auto – tak brzmi nazwa nowej usługi – skierowana jest do klientów chcących wyleasingować (lub skorzystać z pożyczki) samochód nowy o wartości do 280 tys. zł lub używany do 120 tys. zł. Nie jest wymagany wkład własny.

Decyzja wydawana jest w ciągu 24 godzin od złożenia wymaganych dokumentów, na które składają się jedynie wniosek i faktura proforma.

BZ WBK Leasing finansuje sprzęt Stiga

Od grudnia 2015 roku ofertą leasingu 101% objętych jest pięć modeli maszyn STIGA wraz z dodatkowym osprzętem uzupełniającym: STIGA Park 340 MWX, Park PRO 740 IOX, Estate 6102 HW, Estate 7122 HWS oraz Estate 9122 XWS.

Warunki oferty 101%: Okres finansowania 36 miesięcy, udział własny 20%, wykup 7%.

Dobre wyniki branży leasingowej w Europie

Według danych Leaseurope, europejski runek leasingu urósł w pierwszej połowie 2015 roku o 9,2 proc., osiągając wartość sprzedaży na poziomie 140,5 mld euro.

Związek Polskiego Leasingu zwraca uwagę, że z wartością sprzedaży 5,7 mld euro i dynamiką 13,2 proc. r/r, polski rynek awansował na szóstą pozycję na kontynencie. Przed nami znajduje się tylko Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Włochy i Szwecja.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl