Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

W przeglądzie wartościowy materiał PZWLP o flotach w „budżetówce”, a także sporo wiadomości z firm leasingowych i CFM, np.: o tym co robi PKO Leasing w Szwecji...

Rok 2013 pod znakiem sukcesów dla LeasePlan

LeasePlan miał co świętować z okazji 50 rocznicy powstania firmy. Spółka wypracowała globalnie w 2013 roku rekordowy zysk na poziomie 236 mln EUR. Całkowita liczebność floty LeasePlan wynosi już 1,37 mln pojazdów.

W 2013 roku firma stała się numerem jeden na polskim rynku wynajmu długoterminowego (CFM). W materiale o przyczynach sukcesów i przyszłości…

Komunikat: Czytaj całość

PZWLP materiał o flotach w polskim sektorze publicznym

Eksperci PZWLP zwracają uwagę na śladowe wykorzystanie usług wynajmu długoterminowego (Car Fleet Management) w sektorze publicznym. Polska budżetówka wykorzystuje około 50 tysięcy samochodów służbowych, ale w wynajmie długoterminowym ma ich zaledwie 100 - 150 – jak szacują eksperci PZWLP.

Materiał kierowany jest do przedstawicieli sektora publicznego i ma ewidentnie charakter „uświadamiający”, ale jego treść będzie wartościowa dla każdego kto chciałby poznać lub przypomnieć sobie zalety wynajmu długoterminowego (CFM).

Komunikat: Czytaj całość

Prime Car Management Pomorskim Pracodawcą Roku 2013

Prime Car Management S.A., spółka należąca do Grupy Masterlease otrzymała nagrodę Pomorskiego Pracodawcy Roku 2013 w kategorii średniej wielkości przedsiębiorstw.

Konkurs organizowany jest od 2010 roku przez Pracodawców Pomorza, największą i najstarszą organizację pracodawców w Pomorskiem.  Jego patronami jest marszałek oraz wojewoda woj. pomorskiego.

Komunikat: Czytaj całość

Klienci Carefleet mogą skorzystać z systemu telemetrycznego dostarczanego przez Satis

Careefleet rozpoczęła współpracę z Satis (grupa SMT S.A.). Od teraz klienci flotowej spółki będą mogli korzystać z telemetrycznego systemu do zarządzania flotą i monitoringu GPS. Oferta jest skierowana do przyszłych i obecnych klientów firmy.

Komunikat: Czytaj całość

EFL o nastrojach przedsiębiorców w 2014 roku

Europejski Fundusz Leasingowy tradycyjnie stara się trzymać rękę na pulsie gospodarki. Po raz kolejny zlecił badanie nastrojów wśród przedsiębiorców z sektora MŚP. W pierwszym kwartale 2014 roku przybyło optymistów, którzy uważają, że stan polskiej gospodarki będzie coraz lepszy. Niestety nie wszyscy z nich są przekonani, że poprawa koniunktury przełoży się na lepszą kondycję i rozwój ich firm.

Komunikat: Czytaj całość

PKO Leasing działa w Szwecji

Nowa spółka PKO Leasing Sverige oferuje leasing fabryczny autobusów w kooperacji z Solaris Bus & Coach. Obie firmy swoją ofertę kierują do sektora publicznego. W 2013 roku udało się zrealizować pierwszą transakcję o wartości 17 mln EUR, której przedmiotem był leasing 54 sztuk autobusów.

Komunikat: Czytaj całość

Najważniejsze wydarzenia minionego roku w spółkach finansowych Volkswagena

Spółki finansowe Grupy Volkswagen (Volkswagen Bank Polska, Volkswagen Leasing Polska i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy) chwalą się swoimi sukcesami w 2013 roku oraz informują o obszarach, na których skupią się w najbliższych latach.

Komunikat: Czytaj całość

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl