Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Tym razem mamy bardzo dużą ilość informacji z branży, w tym kilka znaczących. Wszystko przez to, że zrobiliśmy sobie dłuższą przerwę w informowaniu o tym co w firmach piszczy.

Decyzja leasingowa zaledwie w 15 minut w EFL

Europejski Fundusz Leasingowy startuje z kolejną kampanią reklamową, która potrwa do końca sierpnia 2014 r. „Sprawdź czas w EFL” - tak brzmi hasło kampanii, które ma podkreślić m.in., że zaledwie kwadransa potrzebuje klient, żeby poznać decyzję o przyznaniu leasingu.

Komunikat: Czytaj całość

Volkswagen Leasing nagrodzony za pakiety serwisowe

Volkswagen Leasing został wyróżniony w kategorii „Serwis” w Plebiscycie Fleet Derby 2014. Godną nagrody okazała się usługa pakietów serwisowych, które są uzupełnieniem oferty finansowania pojazdów.

Komunikat: Czytaj całość

LeasePlan pozostaje liderem branży CFM

LeasePlan pozostał liderem branży CFM po 1 kwartale 2014 r. Od początku roku do końca marca liczba obsługiwanych pojazdów zwiększyła się o 627 sztuk. Do grona klientów firmy dołączył m.in. Ruch SA i Adecco Polska.

Komunikat: Czytaj całość

Carefleet nagrodzony przez „Polish Market”

Carefleet został wyróżniony tytułem Zdobywcy Rynku przyznanym mu przez magazyn Polish Market. Spółka na wyróżnienie zasłużyła sobie usługą… wynajmu długoterminowego.

Komunikat: Czytaj całość

Wyniki finansowe Masterlease po I kw. 2014 r.

Grupa Masterlease zakończyła I kwartał 2014 roku z wynikiem 15,1 mln złotych netto. W stosunku do tego samego okresu 2013 roku grupa zanotowała niższą marżę na ofercie finansowej, ale wyższą na usługach serwisowych, ubezpieczeniowych oraz remarketingu (sprzedaż samochodów poleasingowych/pokontraktowych).

Komunikat: Czytaj całość

LeasePlan wśród największych polskich firm

LeasePlan został sklasyfikowany na 426 miejscu „Listy 500 Największych Firm” dziennika Rzeczpospolita oraz na 51 miejscu „Złotej 100-ki” Gazety Finansowej.

Komunikat: Czytaj całość

Nowy Dyrektor Operacyjny LeasePlan

Michał Cierniak, związany z LeasePlan Polska od 2001 roku, awansował na stanowisko Dyrektora Operacyjnego i Zakupów.

Komunikat: Czytaj całość

EFL przystąpił do akcji „Karty Ratownicze”

„Karta Ratownicza”, to europejski system informowania służb ratowniczych o konstrukcji pojazdu. Powstał on aby ułatwić i usprawnić niesienie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach samochodowych. Aktywnie uczestnicząc w akcji, EFL wyposażył w karty samochody firmowe oraz zamierza przeprowadzić akcję informacyjna wśród swoich klientów.

Komunikat: Czytaj całość

Zabezpieczenie DNA w ofercie VB Leasing

VB Leasing wprowadziła do swojej oferty antykradzieżowe zabezpieczenie pojazdów DNA Program, który polega na naniesieniu unikalnych mikrokropek na samochód…

Komunikat: Czytaj całość

Alphabet zwyciężył w trzech kategoriach Fleet Awards

Alphabet został nagrodzony jako Firma Przyjazna Fleet Managerom. Dwie pozostałe nagrody otrzymał za swoje nowe usługi: AlphaElectric oraz AlphaGuide.

Komunikat: Czytaj całość

BZ WBK Leasing o rekordowym w historii firmy kwartale

Komentarz przedstawicieli spółki do wyników sprzedaży w I kwartale 2014 r. Przy okazji komunikatu dowiadujemy się, że 22 lutego minęło 15 lat od zawarcia pierwszej umowy leasingowej (wtedy jeszcze jako WBK Finanse & Leasing).

Komunikat: Czytaj całość

EFL o wynikach w pierwszym kwartale oraz przewidywania na cały 2014 r.

Po I kwartale 2014 r. EFL pozostaje nieprzerwanie liderem rynku. Komunikat spółki z tej okazji zawiera także ciekawią analizę przewidującą rozwój wydarzeń w gospodarce w najbliższych miesiącach…

Komunikat: Czytaj całość

LeasePlan prezentuje kolejne swoje atuty

Tym razem mowa jest o kontrolowaniu jakości usług serwisowych oraz m.in. zasadności napraw i wymian części zamiennych. Przy okazji dowiadujemy się o istnieniu centralnego magazynu do sezonowego przechowywania opon z pojazdów klientów. Wszystko to ma służyć przede wszystkim obniżeniu kosztów dla firmy i jej klientów oraz podniesieniu wygody użytkowania firmowych pojazdów. Warto przeczytać więcej na ten temat.

Komunikat: Czytaj całość

PKO Leasing wchłonie Nordea Finance Polska

Od 1 kwitania 2014 r. Grupa Kapitałowa PKO BP powiększyła się o Nordea Bank Polska. Obydwa banki kontrolują spółki działające w branży leasingowej. Z zapowiedzi władz PKO BP wynika, że planowane jest połączenie Nordea Finance Polska z PKO Leasing. Obie firmy raportują już wspólnie wyniki do ZPL.

VB Leasing zniknie. Kupiony przez Getin Holding

O tej, bardzo znaczącej dla rynku leasingu transakcji, przeczytać można tu.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl