Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Sponsorem tego wydania przeglądu branżowego jest literka „n” jak nowe. Nowy prezes i władze PZWLP, nowa strona www BZ WBK Leasing, nowa usługa LeasePlanu oraz nowa oferta Getin Fleet dla klientów GM-Opel.

EFL po raz czwarty Przyjazny Klientowi

EFL po raz czwarty zdobył godło Firmy Przyjaznej Klientowi przyznawane przez Fundację Obserwatorium Zarządzania. Program, nad którym patronat objęło Ministerstwo Gospodarki, oparty jest na analizie opinii klientów badanych firm.

Klienci EFL docenili firmę przede wszystkim za elastyczność oraz dobre relacje z pracownikami leasingodawcy, są także zadowoleni z dobrze dopasowanych do potrzeb klientów usług.

LeasePlan Online – narzędzia online dla fleet managerów

LeasePlan przypomina o swoim pakiecie narzędzi dla fleet managerów. Na platformie online, w zabezpieczonej chmurze, znajdą oni:

  • FEXT, który daje prosty dostęp do informacji o flocie.
  • Internetową Kalkulację umożliwiającą samodzielną kalkulację raty leasingowej za konkretną markę i model samochodu
  • Administratora Floty, dzięki któremu fleet managerowie mogą samodzielnie aktualizować dane o użytkownikach pojazdów, itp.
  • eOględziny pozwalające zlecać oględziny stanu pojazdów w całym okresie trwania umowy, co pozwala zdalnie monitorować stan floty.

LeasePlan oferuje szkolenia dla kierowców

Nowa usługa LeasePlanu o nazwie SafePlan to system szkoleń dla użytkowników służbowych pojazdów. Celem szkolenia jest podniesienie świadomości kierowców, tak aby prowadzili samochody bezpieczniej i bardziej ekonomicznie.

Nowy prezes i władze PZWLP

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów, zrzeszający firmy oferujące usługi CFM, ma nowego prezesa, zarząd, komisję rewizyjną oraz nowe ciało doradcze, czyli Radę Programową PZWLP.

Kadencja nowych władz i Rady trwać będzie dwa lata. Szczegóły wyborów i skład osobowy na stronie pzwlp.pl

Wszyscy zadowoleni z leasingu?

BZ WBK Leasing udostępnił ciekawe wyniki badania, które zlecił firmie PMR Research. Wynika z nich, między innymi, że z leasingu korzysta już 42 proc. firm sektora MŚP. Badani deklarują w zdecydowanej większości (89%), że zamierzają skorzystać z leasingu ponownie w przyszłości i aż 90 proc. z nich zamierza skorzystać z usług dotychczasowego leasingodawcy!

Nowa serwis www spółki BZ WBK Leasing

BZ WBK Leasing istnieje już 15 lat i z tej okazji spółka uruchomiła nową stronę firmową. Oczywiście pod tym samym, dotychczasowym adresem: leasing24.pl

Opel Leasing Mobilny by Getin Fleet

Grupa Getin już od jakiegoś czasu ściśle współpracuje z General Motors Poland w zakresie finansowania nabywanych przez klientów pojazdów, m.in. marki Opel.

Przyszedł czas na zaoferowanie klientom Opla kompleksowej usługi wynajmu długoterminowego i zarządzania pojazdami w programie Opel Leasing Mobilny, którego „operatorem” będzie Getin Fleet, czyli spółka oferująca usługi CFM.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl