Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Dobra firma leasingowa

W ramach cyklu publikacji poświęconego dobrym praktykom i pozytywnym zachowaniom firm leasingowych w okresie trwania umowy z klientem, dziś prezentujemy Millennium Leasing.

O co chodzi?

Naszym zamiarem jest ukazanie pozytywnych przykładów partnerskiego traktowania klienta przez poszczególnych finansujących. Dlatego poprosiliśmy firmy leasingowe, aby odpowiedziały nam na szereg pytań. Interesowały nas głównie niuanse, co do których wiemy, że właśnie w takich sprawach nie wszyscy leasingodawcy stosują uczciwe zasady.

Uważamy, że wiedza o tym jak zachowują się finansujący w tych sytuacjach jest bardzo istotna dla ich przyszłych klientów. Obok analizy oferty i zapisów umowy są to kolejne sprawy, które należy rozważyć stojąc przed wyborem leasingodawcy.

O co pytaliśmy i dlaczego, wyjaśnialiśmy tu.

Odpowiedź Millennium Leasing

1. W zakresie ofertowania – pełna i transparentna informacja – pokazująca wszystkie koszty związane z zawarciem umowy, nie ma dodatkowych opłat za zawarcie umowy leasingu - poza wskazane w przygotowanej propozycji finansowania, podawana jest aktualna stopa bazowa wg której kalkulowana jest oferta, produkty obowiązkowe widoczne na ofercie oraz produkty fakultatywne.

2. Umowa leasingu – prezentuje wzór - w jaki sposób będą przeliczane raty wynagrodzenia dla zmiennej stopy.

3. Klienci mogą skorzystać z programu lojalnościowego zw. Program Wielokrotne Korzyści. Celem programu jest pozyskiwanie Klientów do długofalowej współpracy z ML. Program polega na przyznaniu Klientowi rabatu liczonego od wartości przedmiotu leasingu w danej umowie. Następnie Klient wykorzystuje rabat w kolejnych umowach leasingu zawieranych z ML.

4. W trakcie trwania umowy, przy odnowieniu ubezpieczenia, Klient otrzymuje od ML informację nt. możliwości wyboru najkorzystniejszego wariantu ubezpieczenia.

5. W przypadku leasingu samochodów osobowych w programie Osobisty-leasing  - brak jest dodatkowych opłat za ubezpieczenie obce.

6. W trakcie trwania umowy jest możliwa cesja umowy leasingu.

Czytaj także: Opinie i komentarze naszych użytkowników o Millennium Leasing

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl