Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

8 grudnia 2009 r. w Warszawie, przedstawiciele Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów uhonorowali firmy związane z branżą flotową. Podobnie jak w poprzednim roku, kategorie nagród obejmowały: Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych, Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy oraz Eko Flotę.

Nagrodzeni otrzymali oryginalne statuetki, przygotowane specjalnie na potrzeby konkursu przez artystę-rzeźbiarza. Rzeźby zostały wykonane z recyklingowanych części samochodowych, a ich dodatkowe elementy stanowiły małe zabytkowe kartacze oraz granit.

Forma rzeźb jest dostosowana zarówno do specyfiki naszej branży, jak i charakteru nagród. Promujemy dwa kierunki, związane z priorytetami naszego Związku: bezpieczeństwo na drodze i działania chroniące środowisko. Wybór takich a nie innych kategorii nie jest więc przypadkowy. Współpracujące z naszymi firmami serwisy mechaniczne dbają o właściwy – jak najbezpieczniejszy dla kierowców i pieszych – stan techniczny samochodów. Serwisy blacharsko-lakiernicze odpowiadają za przywrócenie parametrów bezpieczeństwa oraz pierwotnego wyglądu pojazdu po uszkodzeniach. Z parków samochodowych korzystają na co dzień kierowcy flotowi. Trzecią kategorią – w której nagradzamy wybitne działania naszych klientów na rzecz ochrony środowiska – jest Eko Flota – wyjaśnia Leszek Pomorski, Prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Konkurs miał charakter ogólnopolski, a firmy członkowskie PZWLP zgłosiły ponad 60 podmiotów we wszystkich kategoriach: każdy z nominowanych serwisów otrzymywał punkty, między innymi za terminowość napraw, liczbę reklamacji, kompletację dokumentów, wyposażenie serwisu (w tym liczbę specjalistycznych stanowisk) czy jakość obsługi. Łącznie było to kilkadziesiąt kryteriów, które podlegały ocenie firm zrzeszonych w Związku.

W kategorii Eko Flota można było nominować jednego lub kilku klientów, spośród firm korzystających ze średnich lub dużych flot. Ankietowani oceniali między innymi emisję CO2, organizowanie szkoleń dla kierowców na kursach eco-drivingu czy podejmowanie działań niwelujących emisje szkodliwych gazów. W kategorii Eko Flota zwyciężyła Firma Ricoh Polska Sp. z o.o., która w swojej flocie wprowadziła rozwiązania daleko wykraczające poza standardowe działania chroniące środowisko.

Za Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych ankietowani członkowie PZWLP uznali Firmę Lipski B.S. Autoryzowany Dealer Forda z Warszawy, która otrzymała nagrodę „Mobilizator”.

Statuetką „Protektor” uhonorowana została Firma Renault Retail Group, Oddział przy ul. Lewinowskiej w Warszawie, zwycięzca w kategorii Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy.

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów będzie przyznawał nagrody również w kolejnych latach. Planuje także rozszerzenie kategorii tak, aby objęły one kluczowe aspekty branży wynajmu długoterminowego i flot samochodowych. Członkowie PZWLP uznają promowanie działań na rzecz ochrony środowiska i poprawy bezpieczeństwa na drogach za jeden z najistotniejszych elementów budowy nowoczesnej floty.

Data publikacji: 10.12.2009

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl