Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Ogłaszamy wyniki konkursu, który trwał od 3 do 10 czerwca. Uczestnicy mieli za zadanie przekazać swoje opinie o leasingodawcach, z usług których korzystają/li.

Przeważają dobre opinie

W ciągu tygodnia napłynęły do nas 42 opinie, co uznajemy za wynik… średnio dobry. Ciekawostką jest to, że ponad trzy czwarte z nich były opiniami pozytywnymi. Jest to miła odmiana od tego, do czego przywykliśmy czytając fora internetowe, gdzie dominują narzekania i krytyka pod adresem firm leasingowych.

Potwierdza to po raz kolejny naszą obserwację, że leasing zalicza się do tego rodzaju usług, o których pisze się źle albo (prawie) wcale.

Dlatego doszliśmy do wniosku, że będziemy częściej prowadzić „akcje” nakłaniania do umieszczania komentarzy o leasingodawcach, bo są one - pod warunkiem, że nie są wylewaniem żółci - nieocenioną wskazówką dla wszystkich osób i przedsiębiorców chcących skorzystać z tej formy finansowania.

Wyłonienie zwycięzców

Jak już wspominaliśmy ogłaszając konkurs, zwycięzcy zostali wyłonieni przez 7-osobowe jury. Oceniało ono opinie głównie pod kątem szczegółowości, merytoryczności, a także ilości poruszonych zagadnień. Mały bonus punktowy otrzymali użytkownicy, którzy przekazali opinię o więcej niż jednym finansującym.

Lista zwycięzców i nagrody

1. Zwycięzcą został użytkownik, który przesłał nam następującą opinię.
Nagrodą jest darmowe wejście na warsztaty szkoleniowe z nowych zasad odliczania VAT od firmowych samochodów, które odbędą się 26 czerwca 2014 r. w Warszawie. Szczegóły spotkania i jego cennik >

2. Drugie miejsce przypadło autorowi tej opinii.
Nagrodą jest 50% zniżka na zakup wejściówki na warsztaty szkoleniowe z nowych zasad odliczania VAT od firmowych samochodów, które odbędą się 26 czerwca 2014 r. w Warszawie. Szczegóły spotkania i jego cennik >

3. Laureat trzeciego miejsca przesłał nam trzy opinie o różnych leasingodawcach. Można zapoznać się z nimi tu, tu i tu.
Nagrodą jest 25% zniżka na zakup wejściówki na warsztaty szkoleniowe z nowych zasad odliczania VAT od firmowych samochodów, które odbędą się 26 czerwca 2014 r. w Warszawie. Szczegóły spotkania i jego cennik >

4-10. Kolejne „punktowane” miejsca i jednocześnie nagrody w postaci 15% zniżki na zakup wejściówki na warsztaty szkoleniowe z nowych zasad odliczania VAT od firmowych samochodów, które odbędą się 26 czerwca 2014 r. w Warszawie, zdobyli autorzy opinii nr 4, nr 5, nr 6, nr 7, nr 8, nr 9 oraz nr 10Szczegóły spotkania i jego cennik >

Laureaci zostaną powiadomieni o szczegółach drogą mailową. Dziękujemy serdecznie wszystkim za udział i przekazane komentarze.
Partnerem konkursu był Magazyn EuroFlota i firma szkoleniowa Eurocon.

Pozostałe komentarze będziemy publikować sukcesywnie w ciągu najbliższych dni. Ze wszystkimi opiniami o firmach leasingowych można zapoznać się na forum.

Data publikacji: 11.06.2014, Foto: freedigitalphotos.net

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl