Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

W ofercie skierowanej do użytkowników pojazdów osobowych dostępne są trzy warianty: START, OPTIMUM i PRESTIGE, zaś dla pojazdów ciężarowych przygotowane zostały warianty OPTIMUM TRUCK i PRESTIGE TRUCK.

Z myślą o Klientach Millennium Leasing powstała oferta usług assistance samochodowego, dostępna w trzech wariantach. Wariant START gwarantuje pomoc w nagłych zdarzeniach, takich jak awaria, wypadek lub kradzież pojazdu i obejmuje swoim zakresem zdarzenia na terenie Polski. Pozostałe warianty: OPTIMUM i PRESTIGE zapewniają pomoc również na terenie pozostałych krajów europejskich.

W razie awarii, Klienci mogą liczyć na nieodpłatną naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia lub holowanie do najbliższej autoryzowanej stacji obsługi. W przypadku braku możliwości naprawy pojazdu w tym samym dniu, Klientom Millennium Leasing w ramach produktu assistance przysługuje pojazd zastępczy, transport kierowcy i pasażerów do miejsca zamieszkania bądź docelowego miejsca podróży, lub zakwaterowanie w hotelu. 

Warianty OPTIMUM i PRESTIGE rozszerzone są o dodatkowe usługi, takie jak: dostawa oryginalnych części, zorganizowanie wizyty u lekarza internisty, transport bliskiej osoby do hospitalizowanego poszkodowanego lub wynajęcie kierowcy zastępczego.

- Zarówno oferta dla pojazdów osobowych, jak i ciężarowych została tak skonstruowana, by w pełni zadowolić Klientów Millennium Leasing. Kierowcy mogą liczyć na pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach na drodze takich jak awaria, wypadek, zatrzaśnięcie kluczyków, brak paliwa lub użycie niewłaściwego paliwa, rozładowanie akumulatora, a także w sytuacji kradzieży i rabunku. Decydując się na to ubezpieczenie, kierowcy otrzymują całodobowy dostęp do Centrum Alarmowego oraz szereg usług informacyjnych – dodaje Łukasz Smolak, Key Account Manager Europ Assistance Polska.

Dodatkowo z myślą o użytkownikach pojazdów ciężarowych przygotowana została propozycja assistance TRUCK, która podzielona jest na dwa warianty: OPTIMUM TRUCK i PRESTIGE TRUCK. Klienci decydujący się na wariant OPTIMUM TRUCK otrzymają pomoc w postaci holowania pojazdu, parkowania pojazdu, transportu kierowcy i pasażera do miejsca zamieszkania, bądź docelowego miejsca podróży lub zakwaterowanie w hotelu. Natomiast zakres usług w wariancie PRESTIGE TRUCK poszerzony został o takie świadczenia jak: naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia i dostawa oryginalnych części. 

W ramach produktu, kierowcy mogą również liczyć na dostęp do całodobowej infolinii, gdzie między innymi otrzymają informacje o natężeniu ruchu na poszczególnych trasach, zalecanych objazdach oraz danych teleadresowych serwisów, stacji benzynowych, hoteli, restauracji i warsztatów. 
Szczegółowa informacja o ofercie assistance dostępna jest u doradców leasingowych w jednostkach sieci handlowej Millennium Leasing w całej Polsce oraz na stronie millenniumleasing.pl i pod nr infolinii 801 68 11 88, a także u brokera ubezpieczeniowego firmy NORD PARTNER.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl