Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Hyundai ix35 z kratką. Kolejny model Hyundaia - ix35 - otrzymał homologację ciężarową, uprawniającą do pełnych odliczeń VAT od ceny zakupu, rat leasingu oraz zawartego w cenie paliwa.

Hyundai ix35 z silnikiem diesla i manualną skrzynią biegów dostępny jest z homologacją 5-osobowa, a w wersji benzynowej lub z automatyczną skrzynią biegów z 4-osobową. Dopłata do "kratki" wynosi 2000 PLN.

Hyundai ix35 dołączył do oferty modeli oferowanych w specjalnym programie dedykowanym firmom Hyundai za REGON. Zgodnie z jego warunkami, każda firma lub osoba prowadząca działalność gospodarczą otrzyma rabat w wysokości 3%, przy zakupie nawet jednego samochodu.

Hyundai ix35 to miejski SUV z segmentu C, zaprojektowany w niemieckim centrum projektowym koncernu w Russelsheim, odzwierciedlający nowy język projektowania określany jako Fluidic Sculpture (Opływowa Rzeźba). Charakteryzuje się on opływowymi i wyrazistymi liniami, które tworzą aerodynamiczny kształt nadwozia.

Hyundai ix35 jest aktualnie do nabycia z silnikiem 2.0 w wersji benzynowej o mocy 163 KM oraz diesel 136 KM. W drugiej połowie roku dostępny będzie także silnik Diesla o mocy 184 KM.

Homologacja ciężarowa, w myśl wyroku ETS w sprawie Magoora, umożliwia pełne odliczenie VAT od ceny zakupu, rat leasingu oraz paliwa.
Wyrok ETS nie dotyczył jednak ustaw o podatku dochodowym od osób fizzcznych i prawnych. Tym samym, w myśl ustaw "dochodowych", samochody z kratką nadal pozostają osobowymi. Dotyczy, to np. możliwości skorzystania z jednorazowej amortyzacji, itp.

Sprawdź pełną listę samochodów z kratką >>
Leasing Hyundai >>

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl