Ekran telefonu z ikonami Facebooka i Twittera

Poza naszym forum dyskusyjnym, gdzie możecie w każdej chwili zadawać wszelkie pytania dotyczące leasingu i CFM, prowadzimy także konta społecznościowe na Facebooku i Twitterze. Każde z nich prowadzone jest w swój specyficzny sposób, dlatego mają odmienny charakter nie tylko od siebie nawzajem, ale także od tego, co publikujemy się na portalu FmLeasing.pl.

Facebook

Na Facebooku umieszczamy wiadomości istotne z punktu widzenia klientów firm leasingowych. Nasze konto powinien polubić każdy, kto nie chce przegapić istotnych zmian w przepisach podatkowych i prawnych oraz kto chce korzystać z naszych praktycznych porad. Wrzucamy tam także co ciekawsze ogłoszenia z naszej bazy poleasingowej.

FmLeasing.pl na Facebooku >

Twitter

Obserwujący nasze konto twitterowe będą na bieżąco z tym, co dzieje się w polskiej branży leasingowej i wynajmu długoterminowego. Pojawiają się tam nawet takie treści, których nie publikujemy na portalu. Śledzenie naszego Twittera może przydać się osobom związanym z branżą.

FmLeasing.pl na Twitterze >

Forum dyskusyjne

Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Twitterze, gdzie możecie także uczestniczyć w dyskusji. Nie zapominajcie jednak o naszym forum dyskusyjnym, gdzie można zadawać pytania 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Forum dyskusyjne na FmLeasing.pl >

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl