Ekran telefonu z ikonami Facebooka i Twittera

Poza naszym forum dyskusyjnym, gdzie możecie w każdej chwili zadawać wszelkie pytania dotyczące leasingu i CFM, prowadzimy także konta społecznościowe na Facebooku i Twitterze. Każde z nich prowadzone jest w swój specyficzny sposób, dlatego mają odmienny charakter nie tylko od siebie nawzajem, ale także od tego, co publikujemy się na portalu FmLeasing.pl.

Facebook

Na Facebooku umieszczamy wiadomości istotne z punktu widzenia klientów firm leasingowych. Nasze konto powinien polubić każdy, kto nie chce przegapić istotnych zmian w przepisach podatkowych i prawnych oraz kto chce korzystać z naszych praktycznych porad. Wrzucamy tam także co ciekawsze ogłoszenia z naszej bazy poleasingowej.

FmLeasing.pl na Facebooku >

Twitter

Obserwujący nasze konto twitterowe będą na bieżąco z tym, co dzieje się w polskiej branży leasingowej i wynajmu długoterminowego. Pojawiają się tam nawet takie treści, których nie publikujemy na portalu. Śledzenie naszego Twittera może przydać się osobom związanym z branżą.

FmLeasing.pl na Twitterze >

Forum dyskusyjne

Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Twitterze, gdzie możecie także uczestniczyć w dyskusji. Nie zapominajcie jednak o naszym forum dyskusyjnym, gdzie można zadawać pytania 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Forum dyskusyjne na FmLeasing.pl >

 

Foto: freedigitalphotos.net

Joomla SEF URLs by Artio

Wiadomości na żywo

15 gru
Megafuzja w leasingu? Na razie to tylko teoria, ale…
11 gru
Jak nie przepłacić za kontynuację ubezpieczenia w leasingu?
07 gru
RPP: Leasing nadal rekordowo tani, już 33 miesiąc z rzędu
07 gru
Europa i Niemcy rosną najszybciej od 10 lat, a Polska nie...
29 lis
Yanosik - sposób na uniknięcie mandatów i nie tylko
To i więcej na żywo na
FmLeasing.pl/LIVE

Portal FmLeasing.pl