Ekran telefonu z ikonami Facebooka i Twittera

Poza naszym forum dyskusyjnym, gdzie możecie w każdej chwili zadawać wszelkie pytania dotyczące leasingu i CFM, prowadzimy także konta społecznościowe na Facebooku i Twitterze. Każde z nich prowadzone jest w swój specyficzny sposób, dlatego mają odmienny charakter nie tylko od siebie nawzajem, ale także od tego, co publikujemy się na portalu FmLeasing.pl.

Facebook

Na Facebooku umieszczamy wiadomości istotne z punktu widzenia klientów firm leasingowych. Nasze konto powinien polubić każdy, kto nie chce przegapić istotnych zmian w przepisach podatkowych i prawnych oraz kto chce korzystać z naszych praktycznych porad. Wrzucamy tam także co ciekawsze ogłoszenia z naszej bazy poleasingowej.

FmLeasing.pl na Facebooku >

Twitter

Obserwujący nasze konto twitterowe będą na bieżąco z tym, co dzieje się w polskiej branży leasingowej i wynajmu długoterminowego. Pojawiają się tam nawet takie treści, których nie publikujemy na portalu. Śledzenie naszego Twittera może przydać się osobom związanym z branżą.

FmLeasing.pl na Twitterze >

Forum dyskusyjne

Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Twitterze, gdzie możecie także uczestniczyć w dyskusji. Nie zapominajcie jednak o naszym forum dyskusyjnym, gdzie można zadawać pytania 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Forum dyskusyjne na FmLeasing.pl >

 

Foto: freedigitalphotos.net

Joomla SEF URLs by Artio

Wiadomości na żywo

20 paź
Tych reklam nie zobaczysz w polskiej TV. Samochód stanie się usługą
19 paź
Już dwie Tesle na polskich drogach są „od nas”
18 paź
Audi dla biznesu na FmLeasing.pl
18 paź
Najnowsze wydanie zestawienia ofert Auto-Abonamentowych
13 paź
Po co wymyślono auta w abonamencie?
To i więcej na żywo na
FmLeasing.pl/LIVE

Portal FmLeasing.pl