Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Jednym z najlepszych sposobów na poszerzenie wiedzy o zarządzaniu autami w przedsiębiorstwach jest wymiana doświadczeń z osobami mającymi podobne zadania w firmach. Doskonała okazja do tego nastąpi już 29 marca, gdzie w jednym miejscu zgromadzi się około 250 menedżerów bezpośrednio związanych z opieką nad pojazdami służbowymi.

Na forum publicznym ze swoimi prelekcjami wystąpią między innymi Grzegorz Konkol z firmy Iglotech oraz Radosław Mazur z Grupy Impel.

Konferencja organizowana przez FlotęAutoBiznes odbędzie się wyjątkowo w Centrum Konferencyjnymi Falenty, przy ul. Al. Hrabska 4A w miejscowości Falenty pod Warszawą, nieopodal Raszyna. Wstęp jest za darmo, wystarczy wcześniej się zarejestrować pobierając formularz ze strony internetowej.

Wspomniani na wstępie Grzegorz Konkol (Iglotech) oraz Radosław Mazur (Grupa Impel) opowiedzą o tym, jak radzą sobie z zarządzaniem pojazdami służbowymi. Poruszą między innymi problemy dotyczące użytkowania auta firmowego do celów prywatnych, wyboru marki, dostawców produktów takich jak karty paliwowe czy opony. Dodajmy, że Grzegorz Konkol reprezentuje średniej wielkości park samochodów, zaś Radosław Mazur dużą flotę.

Na konferencji poruszony również między innymi temat utrudnień i udogodnień drogowych związanych z Euro 2012, czekających nas w czerwcu. Ekspertem będzie Maja Połubińska, krajowy koordynator ds. transportu w PL.2012. Interesująco zapowiada się również prelekcja dotycząca zwrotu pojazdu po okresie leasingu i dopłat związanych z ewentualnymi uszkodzeniami. W imieniu Związku Polskiego Leasingu prezentację poprowadzi Krzysztof Sosnowski.

Zapewne wiele osób zastanawia się, czy „kratki” jeszcze wrócą. Wiele wskazuje, że niestety nie, ale... Na temat planowanych zmian w przepisach podatkowych opowie Marcin Witaszek z Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl