Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Bezpieczna i ekonomiczna eksploatacja flot samochodowych, obniżanie poziomu ich szkodowości oraz outsourcing pojazdów w sektorze publicznym, to wiodące tematy Kongresu Flotowego Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów, który odbędzie się 29 listopada 2012 roku w Warszawie.

Kongres „Flota samochodowa – optymalizacja kosztów i mobilność. Outsourcing pojazdów w sektorze publicznym i biznesie” będzie połączony z piątą Galą Nagród PZWLP. W tym prestiżowym spotkaniu weźmie udział niemal dwustu przedstawicieli instytucji i firm związanych z flotami samochodowymi oraz branżą motoryzacyjną i finansową. Współorganizatorem Kongresu Flotowego 2012 jest dziennik Puls Biznesu, a w wydarzeniu, które odbędzie się w Klubie Loft44 w Warszawie, wezmą również udział dziennikarze uznanych mediów ekonomicznych i branżowych.

Część merytoryczna (w godzinach 16.00-20.00) obejmie dwa bloki tematyczne.

Pierwszy blok prezentacji merytorycznych będzie poświęcony kwestiom, które dla branży flotowej są kluczowe: bezpieczeństwu, obniżaniu szkodowości i ubezpieczeniom komunikacyjnym firmowych samochodów. W drugiej części Kongresu zostaną zaprezentowane zasady i przykłady współpracy firm wynajmu długoterminowego pojazdów z sektorem publicznym w wybranych krajach Europy oraz perspektywy rozwoju outsourcingu flot dla sektora publicznego w Polsce – mówi Leszek Pomorski, prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Wśród prelegentów i gości specjalnych pojawią się wybitne postacie branży flotowej, motoryzacyjnej i finansowej oraz przedstawiciele rządu. Prezentacje przedstawią eksperci zarówno z polskiego, jak i innych europejskich rynków, między innymi z Holandii i Wielkiej Brytanii.

Zwieńczeniem Kongresu będzie jubileuszowa, piąta Gala Nagród PZWLP, podczas której zostaną uhonorowane firmy, które zdecydowanie wybijają się w dziedzinach związanych z bezpieczeństwem i ochroną środowiska we flotach. Wśród gości wydarzenia nie zabraknie również laureatów poprzednich edycji Nagród PZWLP z lat 2008-2011 – dodaje Leszek Pomorski.

Partnerem Kongresu Flotowego PZWLP jest firma General Motors Poland, której reprezentant przedstawi prelekcję „Pojazdy elektryczne – pozytywna energia w motoryzacji. Prezentacja samochodu Opel Ampera”. Patronat medialny nad Kongresem obejmują Puls Biznesu oraz wiodące tytuły polskiej branży flotowej: Biznes Car, EuroFlota, Fleet, Flota oraz Flota Auto Biznes.

Szczegółowy program Kongresu oraz informacje o prelegentach i uczestnikach są dostępne na stronach internetowych pzwlp.pl oraz konferencje.pb.pl.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl