Leasing jest łatwo dostępnym sposobem finansowania, ale nie w przypadku każdego środka trwałego. Chcąc wyleasingować, np.: maszynę, zwłaszcza nietypową należy poddać się wnikliwej analizie zdolności kredytowej.

Jeżeli jej, tzn. tej zdolności zabraknie, to firma leasingowa może odmówić udzielania finansowania. Wtedy z pomocą może przyjść wniesienie przez wnioskującego o leasing przedsiębiorcę dodatkowego zabezpieczenia, np.: zwiększenia wkładu własnego, zabezpieczenia na majątku, itd. Niestety nie każdy przedsiębiorca ma takie możliwości.

BZ WBK Leasing we współpracy z Funduszem Poręczeń Kredytowych POLFUND zaproponowało swoim klientom możliwość skorzystania z finansowania zabezpieczonego poręczeniem. Zabezpieczony w ten sposób leasing maszyn i urządzeń staje się łatwiej dostępny dla przedsiębiorców nie mających przesadnie imponującej zdolności kredytowej.

Oferta finansowania z poręczeniem dotyczy zarówno leasingu, jak i pożyczki leasingowej dostępnej w BZ WBK Leasing. Formalności związane z poręczeniem procedowane są wraz z wnioskiem o przyznanie finansowania, zatem klient nie musi dokonywać żadnych dodatkowych czynności.


Jesteś zainteresowany ofertą leasingu BZ WBK Leasing? Sprawdź i porównaj z innymi
Poszukujesz sprzętu poleasingowego? Samochody i urządzenia poleasingowe BZ WBK Leasing


 

Foto: freedigitalphotos.net

Joomla SEF URLs by Artio

Wiadomości na żywo

07 gru
RPP: Leasing nadal rekordowo tani, już 33 miesiąc z rzędu
07 gru
Europa i Niemcy rosną najszybciej od 10 lat, a Polska nie...
29 lis
Yanosik - sposób na uniknięcie mandatów i nie tylko
22 lis
Rejestracje samochodów, a awaria CEPiK – wszystko powoli wraca do normy
21 lis
Barometr EFL: Nastroje osłabły, ale nadal lepsze niż przed rokiem
To i więcej na żywo na
FmLeasing.pl/LIVE

Portal FmLeasing.pl