Leasing jest łatwo dostępnym sposobem finansowania, ale nie w przypadku każdego środka trwałego. Chcąc wyleasingować, np.: maszynę, zwłaszcza nietypową należy poddać się wnikliwej analizie zdolności kredytowej.

Jeżeli jej, tzn. tej zdolności zabraknie, to firma leasingowa może odmówić udzielania finansowania. Wtedy z pomocą może przyjść wniesienie przez wnioskującego o leasing przedsiębiorcę dodatkowego zabezpieczenia, np.: zwiększenia wkładu własnego, zabezpieczenia na majątku, itd. Niestety nie każdy przedsiębiorca ma takie możliwości.

BZ WBK Leasing we współpracy z Funduszem Poręczeń Kredytowych POLFUND zaproponowało swoim klientom możliwość skorzystania z finansowania zabezpieczonego poręczeniem. Zabezpieczony w ten sposób leasing maszyn i urządzeń staje się łatwiej dostępny dla przedsiębiorców nie mających przesadnie imponującej zdolności kredytowej.

Oferta finansowania z poręczeniem dotyczy zarówno leasingu, jak i pożyczki leasingowej dostępnej w BZ WBK Leasing. Formalności związane z poręczeniem procedowane są wraz z wnioskiem o przyznanie finansowania, zatem klient nie musi dokonywać żadnych dodatkowych czynności.


Jesteś zainteresowany ofertą leasingu BZ WBK Leasing? Sprawdź i porównaj z innymi
Poszukujesz sprzętu poleasingowego? Samochody i urządzenia poleasingowe BZ WBK Leasing


Joomla SEF URLs by Artio

Portal FmLeasing.pl