Leasing jest łatwo dostępnym sposobem finansowania, ale nie w przypadku każdego środka trwałego. Chcąc wyleasingować, np.: maszynę, zwłaszcza nietypową należy poddać się wnikliwej analizie zdolności kredytowej.

Jeżeli jej, tzn. tej zdolności zabraknie, to firma leasingowa może odmówić udzielania finansowania. Wtedy z pomocą może przyjść wniesienie przez wnioskującego o leasing przedsiębiorcę dodatkowego zabezpieczenia, np.: zwiększenia wkładu własnego, zabezpieczenia na majątku, itd. Niestety nie każdy przedsiębiorca ma takie możliwości.

BZ WBK Leasing we współpracy z Funduszem Poręczeń Kredytowych POLFUND zaproponowało swoim klientom możliwość skorzystania z finansowania zabezpieczonego poręczeniem. Zabezpieczony w ten sposób leasing maszyn i urządzeń staje się łatwiej dostępny dla przedsiębiorców nie mających przesadnie imponującej zdolności kredytowej.

Oferta finansowania z poręczeniem dotyczy zarówno leasingu, jak i pożyczki leasingowej dostępnej w BZ WBK Leasing. Formalności związane z poręczeniem procedowane są wraz z wnioskiem o przyznanie finansowania, zatem klient nie musi dokonywać żadnych dodatkowych czynności.


Jesteś zainteresowany ofertą leasingu BZ WBK Leasing? Sprawdź i porównaj z innymi
Poszukujesz sprzętu poleasingowego? Samochody i urządzenia poleasingowe BZ WBK Leasing


 

Foto: freedigitalphotos.net

Joomla SEF URLs by Artio

Wiadomości na żywo

20 paź
Tych reklam nie zobaczysz w polskiej TV. Samochód stanie się usługą
19 paź
Już dwie Tesle na polskich drogach są „od nas”
18 paź
Audi dla biznesu na FmLeasing.pl
18 paź
Najnowsze wydanie zestawienia ofert Auto-Abonamentowych
13 paź
Po co wymyślono auta w abonamencie?
To i więcej na żywo na
FmLeasing.pl/LIVE

Portal FmLeasing.pl