Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

„Niezależny indywidualista. Sympatyczny i zjawiskowy. Jest przeciw ekscesom wczorajszej motoryzacji i proponuje inteligentne rozwiązania na jutro. Wyposażony z rozsądkiem i z myślą o przyszłości naszego środowiska. Ma wszystko, czego potrzebujesz i nic ponad to, co konieczne. Czysty i energooszczędny. Przyjazny dla otoczenia i Twojego portfela. Na pewno niezwykły. Po prostu inny. Bardzo inny. Jednym słowem - BUNTOWNIK.”

Wyposażony w technologię rodem z Formuły 1, znany z filmu Patryka Vegi „Ciacho”, przyciągający uwagę wszystkich przechodniów i produkowany w Polsce – taki w wielkim skrócie jest RE-VOLT, samochód wylicytowany rok temu przez LeasePlan Fleet Management w aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ubiegłym roku pojazd trafił na aukcję WOŚP dzięki producentowi – firmie Impact Automotive Technologies oraz twórcom polskiej komedii „Ciacho”, w której rzeczony Re-Volt zagrał. I to właśnie dzięki temu filmowi wiele osób poznało mały zielony pojazd, którym podróżowali między innymi Marcin Bosak i Tomasz Karolak.

W tym roku firma LeasePlan postanowiła ponownie wystawić pojazd na licytację, a uzyskane w wyniku aukcji środki przeznaczyć na działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Strona z aukcją: http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=445169

Produkowany w podwarszawskim Pruszkowie Revolt jest elektrycznym pojazdem na miarę XXI wieku. Pojazd umożliwia sprawne przemieszczanie się po zatłoczonych miastach, dzięki energii elektrycznej. W ekologiczną podróż mogą nim wybrać się dwie osoby. Auto przyspiesza do 50 km/h w ciągu 7 sekund i osiąga maksymalną prędkość 90 km/h. Wyposażony jest w system KERS znany z torów Formuły 1 i umożliwiający odzyskiwanie energii. Może być poddany recyklingowi w 98%.

Licytując ten pojazd udało nam się nie tylko wspomóc szczytne idee Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale także zwrócić uwagę na bardzo istotny element naszego biznesu, jakim jest ekologia - mówi Sławomir Wontrucki, Prezes Zarządu LeasePlan. Od lat realizujemy proekologiczną politykę w oparciu o założenia programu GreenPlan, Re-Volt jest dla nas kolejnym elementem, dzięki któremu mogliśmy przybliżyć naszym klientom kwestie przyjaznego środowisku podejścia do kwestii motoryzacyjnych.

Data publikacji: 06.12.2010

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl