Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

W każdą sobotę umieszczamy zestawienie aktualności, informacji i publikacji, które ukazały się przez ostatni tydzień w serwisie fmLeasing.pl. Tym razem jest to przegląd tematów związanych z leasingiem i wynajmem długoterminowym (cfm) z 24 tygodnia 2010 roku.

Oferta Raiffeisen Leasing najwyżej oceniona przez dealerów
Z przeprowadzonego ogólnopolskiego badania satysfakcji dealerów samochodowych ze współpracy z instytucjami finansowymi wynika, iż dealerzy najlepiej oceniają ofertę leasingu Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

BZ WBK przedłuża promocję na Assistance
Dobre pakiety ubezpieczenia to jedna z ciekawszych usług dodatkowych, które firmy leasingowe mogą zaoferować swoim klientom. Mając to na uwadze, BZ WBK Leasing przedłuża do 30 września swoją ofertę promocyjną „Assistance gratis” dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się na leasing samochodu i otworzą rachunek firmowy w BZ WBK.

Komunikat EFL: Nominacja na stanowisko
Liwia Kwiecień została nominowana na stanowisko Dyrektora Zarządzającego ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Europejskiego Funduszu Leasingowego.
Od 1 czerwca 2010 roku Liwia Kwiecień, która dotychczas pełniła funkcje Dyrektora Departamentu Zasobów Ludzkich w Europejskim Funduszu Leasingowym SA, obejmuje nowo utworzone stanowisko w ramach Spółki.

Raiffeisen Leasing: Eko-dopłaty do rat leasingowych
Ruszyła promocja Eko-dopłat do leasingu, wspólnego produktu Raiffeisen-Leasing Polska S.A. i Raiffeisen Bank Polska S.A. Program skierowany jest do mikroprzedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

LeasePlan promuje faktury elektroniczne
Pod koniec maja Naczelny Sąd Administracyjny wydał przełomowy wyrok, rozwiązując tym samym dotychczasowe wątpliwości związane z przesyłaniem faktur drogą elektroniczną.
Sąd uznał, że faktura wysłana drogą mailową albo faksem, jest tak samo ważna jak faktura papierowa przesłana tradycyjnie pocztą. Oznacza to, że wyrok NSA ma szczególne znaczenie dla przedsiębiorców, którzy ponoszą olbrzymie koszty wydruku i przesyłania faktur pocztą lub kurierem.

Masterlease: Samochód elektryczny w ofercie
Tego na polskim rynku leasingu i wynajmu długoterminowego jeszcze nie było. Masterlease, jako pierwsza firma w swojej branży wprowadziła do oferty auto niespalinowe - napędzany tylko na prąd Re-Volt. Reakcja rynku była natychmiastowa. - Decyzję o wyleasingowaniu tego innowacyjnego i super ekologicznego auta podjęliśmy po krótkiej kalkulacji kosztów – mówi Rafał Ramotowski, prezes wrocławskiej firmy 3xE - samochody elektryczne.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl