Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

W każdą sobotę umieszczamy zestawienie aktualności, informacji i publikacji, które ukazały się przez ostatni tydzień w serwisie fmLeasing.pl. Tym razem jest to przegląd tematów związanych z leasingiem i wynajmem długoterminowym (cfm) z 39 tygodnia 2010 roku.

Masterlease: Flota dla Eden Springs
Eden Springs – jeden z kluczowych dostawców wody źródlanej dołączył do grona klientów flotowych Masterlease Polska. To kolejna firma, która w ostatnich – rekordowych pod względem sprzedaży - miesiącach pojawiła się w portfolio Masterlease Polska – jednego ze strategicznych graczy rynku FSL.

Polski rynek car fleet management II kwartał 2010
Pierwsze półrocze 2010 roku było dla wynajmu aut firmowych okresem zmian ściśle związanych z kryzysem, przegrupowaniem na rynku oraz porządkowaniem „własnego portfela”. Zmniejszyła się w rezultacie liczba klientów (aż o 500!), nastąpiła migracja z zarządzania do full service leasingu. Równolegle mieliśmy (i jeszcze mamy) czas wymiany dużych flot na krajowym rynku i czas mrożenia zakupu aut do firm MŚP, a wszystko to w klimacie oszczędności, słabnącego rynku leasingu i dużej ostrożności klientów firmowych – wynika z najnowszego raportu wrocławskiego Instytutu Keralla Research. Rysujący się kierunek zmian w sprzedaży outsourcingu flot w Polsce zdaje się wyrażać hasło: z pozycji „oby dużo i maksymalnie tanio” do „lepiej mniej, ale w cenie wartej zachodu”. Póki co mamy trzy miesiące żniw, zanim „kratki” na długie miesiące znowu wyhamują firmową sprzedaż aut.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl