Odmowa

Niektórzy przedsiębiorcy mają ciężko pozyskać jakiekolwiek finansowanie. Przyczyny tego są bardzo różne. Właśnie wprowadziliśmy oddzielną, dedykowaną ofertę leasingową dla tzw. ciężkich przypadków, czyli sytuacji, w których nie jest łatwo dostać leasing, czy to samochodu, czy jakiegokolwiek innego środka trwałego.

Kiedy jest ciężko dostać leasing?

Uzyskać leasing będzie miał ciężko choćby każdy, kto ma złą historię kredytową w BIK lub widnieje negatywnie w bazach nierzetelnych dłużników, jak KRD, czy BIG. Jednak nawet będąc dobrym płatnikiem i mając dobrą historię kredytową, ciężko będzie sfinansować leasingiem dla przykładu stare samochody, pojazdy i maszyny, ewentualnie sprzęt komputerowy i IT o małej wartości. Wszystko przez to, że zdecydowana większość leasingodawców unika udzielania finansowania w tego typu przypadkach.

Niszowe firmy leasingowe

Są jednak pojedyncze firmy leasingowe, które zdecydowały się działać w niszach. Wyspecjalizowały się czy to w finansowaniu zadłużonych przedsiębiorców, czy też starszych przedmiotów, ewentualnie sprzętu IT o niskiej wartości.

Trudny Leasing - rozwiązanie na FmLeasing.pl

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom części naszych użytkowników, wprowadziliśmy dedykowaną ofertę specjalną - Trudny Leasing. Umożliwiamy w ten sposób dotarcie bezpośrednio do tych firm leasingowych, które działają w niszach i finansują tych klientów, którzy normalnie mają bardzo ciężko skorzystać z leasingu.

Co bardzo istotne, przedstawiamy ofertę wyłącznie zaufanych leasingodawców, których działalność jest dobrze znana. Odpadają zatem firmy leasingowe, których wiarygodność budzi wątpliwości.

Dla kogo jest Trudny Leasing?

Obecnie Trudny Leasing adresowany jest do przedsiębiorców ze złą historią finansową i kredytową oraz do tych, którzy chcą wyleasingować stosunkowo stare samochody, pojazdy i maszyny. W ciągu kilku najbliższych dni dodana zostanie także propozycja dla chcących wyleasingować drobny sprzęt IT.
Szczegóły oferty specjalnej: Trudny Leasing

Dla pozostałych Wyszukiwarka Leasingu

Wszyscy pozostali powinni nadal korzystać z naszej Wyszukiwarki Leasingu, która umożliwia dotarcie do firm leasingowych i ułatwia wynegocjowanie dobrych warunków finansowania.
Tak działa: Wyszukiwarka Leasingu

Indywidualna pomoc w wyborze oferty i leasingodawcy

Pamiętaj, że użytkownicy, którzy skorzystali z Wyszukiwarki Leasingu na FmLeasing.pl otrzymują bezpłatne wsparcie w postaci analizy otrzymanych ofert i warunków umów. Sprawdź, jak bardzo ułatwia to wybór leasingu i pozwala uchronić się przed poważnymi błędami. Dowiedz się więcej >

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl