Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Wprowadzony w tym roku obowiązek posiadania kas fiskalnych dla wolnych zawodów dodatkowo zwiększa obroty firm leasingowych. Konieczność wystawiania paragonów przez lekarzy, prawników, itp., miała spowodować zmniejszenie szarej strefy wśród tych zawodów.

Fiskus nie poinformował jeszcze o ile zwiększyły się przychody osób objętych nowym obowiązkiem. Jednak na podstawie wstępnych informacji przekazywanych przez przedstawicieli firm leasingowych można przyjąć, że operacja przyniosła skutek.

Część leasingodawców deklaruje, że w ciągu kilku miesięcy od wprowadzenia kas fiskalnych ilość umów leasingu podpisywanych przez lekarzy i prawników zwiększyła się nawet kilkukrotnie!Dlaczego tak się dzieje? Większy przychody, to jednocześnie większy dochód i wyższy podatek. Natomiast leasing jak mało które narzędzie finansowe daje możliwość zmniejszenia wysokości płaconych podatków.
Finansować w ten sposób można nie tylko typowe narzędzia pracy jak sprzęt medyczny, wyposażenie, meble, sprzęt komputerowy, ale także chociażby samochody osobowe.

Warto przy okazji wspomnieć, że dla samych firm leasingowych lekarze cz też prawnicy są bardzo wiarygodnymi i pożądanymi klientami. Dlatego zawody te mogą cieszyć się większymi przywilejami niż większość przedsiębiorców - procedury dla nich mogą być jeszcze bardziej uproszczone, mogą być wymagane mniejsze wpłaty wstępne, itd.
Wiele firm leasingowych wprowadziło również okresowe promocje, żeby zachęcić do swojej oferty przedstawicieli wolnych zawodów.

-
Leasing dla wolnych zawodów
dostępny w
21
z 40 firm leasingowych

Data publikacji: 15.07.2011

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl