Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Leasing dla grup zawodowych PROFESJA to najnowsza propozycja Masterlease. Oferta dedykowana jest przedstawicielom wybranych wolnych zawodów i koncentruje się na dużej elastyczności parametrów finansowania samochodów.

- Profesja pojawiła się w naszym portfelu już we wrześniu. Jest odpowiedzią na duże zainteresowanie leasingiem i długoterminowym wynajmem samochodów wśród między innymi przedstawicieli środowiska medycznego czy prawniczego – komentuje Witold Potocki, Dyrektor Ds. Rozwoju Masterlease.

Unikatowość produktu wynika z zastosowania dwóch kluczowych elementów finansowania – opłaty wstępnej zredukowanej już do 0% oraz maksymalnej wartości wykupu samochodu po kontrakcie. W praktyce daje to przedstawicielom wolnych zawodów możliwość podpisania umowy bez angażowania środków własnych na jej starcie. Jednocześnie przy zakończeniu umowy optymalnym rozwiązaniem dla klienta jest wymiana samochodu na nowy model w ramach kolejnego kontraktu.

Oferta skierowana jest do lekarzy, prawników, aptekarzy, geodetów, doradców podatkowych, księgowych i biegłych rewidentów. - Wybór tej grupy jest nieprzypadkowy. Chcemy intensywnie wesprzeć rozwój działalności tych aktywnych zawodowo profesji, które coraz częściej równie chętnie korzystają z leasingu jak przedstawiciele handlu czy usług. Dodatkowo ułatwiając klientom wejście w umowę, ograniczyliśmy minimalny wymagany okres prowadzenia działalności do 6 miesięcy – dodaje Witold Potocki.

Profesja jest produktem złożonym obejmującym pełne finansowanie nowych samochodów wraz z ich kompleksową obsługą techniczną oraz opieką serwisową wyspecjalizowanego Centrum Technicznego Masterlease.

Firma obecnie jest w trakcie aktywnej kampanii.

- Elastyczna konstrukcja tej oferty stanowi realną korzyść dla grup zawodowych, do których jest kierowana. Klienci PROFESJI to ludzie aktywni, dla których mobilność i oszczędność czasu to priorytety zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym – komentuje Witold Potocki.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl