Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Prestiżowy miesięcznik „Home & Market” w ramach plebiscytu „Ordery Finansowe 2011” wyróżnił Masterlease za usługę leasingu konsumenckiego - „Przyjazne Auto”.

Celem plebiscytu było wyłonienie produktów oferowanych przez instytucje finansowe, które w 2011 roku cieszyły się największym uznaniem klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Produktów, które spełniały ich wysokie wymagania i nadążały za zmieniającymi się warunkami na rynku.

Masterlease otrzymała „Order Finansowy” w kategorii Leasing dla klientów indywidualnych.

- Jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku, która oferuje nowoczesny leasing konsumencki dedykowany osobom, które nie prowadzą działalności gospodarczej. „Order Finansowy” przyznany nam przez „Home & Market” to dobra rekomendacja naszych usług na rynku klienta indywidualnego – komentuje Witold Potocki, Dyrektor Ds. Rozwoju Masterlease.

Masterlease leasing konsumencki jako produkt o nazwie „Przyjazne Auro” oferuje od kilku lat. W Polsce popularność tego produktu ciągle jednak stanowi stosunkowo niewielki procent w porównaniu z innymi formami finansowania samochodów dostępnymi dla klienta indywidualnego. Jako jedna z nielicznych firm w branży leasingowej oferująca leasing konsumencki Masterlease edukuje klientów, pokazując im wymierne korzyści i nakłaniając do przełamania dotychczasowych barier wobec leasingu.

- Klienci decydując się na leasing konsumencki, mogą korzystać z kompleksowych nowoczesnych produktów złożonych znacznie bogatszych od porównywalnego kredytu czy pożyczki. Oprócz finansowania klient ma do wyboru pakiet usług dodatkowych, np. serwisowanie auta, ubezpieczenie. Klient ma również możliwość skorzystania z opcji wymiany i alokacji opon, auta zastępczego czy kart paliwowych – dodaje Potocki.

Łączny koszt finansowania auta w leasingu konsumenckim powinien być też niższy niż kredytu, ponieważ firmy leasingowe stale współpracują z producentami aut i uzyskują kilkunastoprocentowe upusty na nowe pojazdy. Dzięki temu raty leasingowe mogą być naliczane od niższej wartości auta.

Leasing konsumencki to również znacznie mniej formalności. Klient decydujący się na taką formę finansowania swojego auta może podpisać umowę po okazaniu tylko dwóch dokumentów tożsamości i wpłacie już od 10 proc. wartości samochodu.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl