Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

7 grudnia 2011 roku w Warszawie odbyła się czwarta Gala Nagród Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Podczas tegorocznej edycji konkursu członkowie PZWLP zaprosili do współpracy firmy zrzeszone w ZPL i SKFS.

Nagrody przyznano w czterech kategoriach związanych z bezpieczeństwem kierowców i ochroną środowiska: Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych, Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy, Bezpieczna Flota oraz Eko Flota. Nominowane firmy musiały spełnić kilkadziesiąt kryteriów i przedstawić analizy swoich działań, które były następnie oceniane przez członków Związku.

 Gala Nagród w roku 2011 była bezprecedensowa: statuetki Protektor oraz Mobilizator zdobyły firmy, które zostały wyróżnione w tych kategoriach również w latach ubiegłych. Standardy wyznaczone przez Związek zdały więc egzamin – po raz kolejny wyłoniliśmy niekwestionowanych liderów – mówi Leszek Pomorski, Prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Statuetkę Mobilizator, jako Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych, otrzymała firma Lipski B.S. z Warszawy, która powtórzyła sukces z 2009 roku. W kategorii Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy Nagrodę Protektor zdobyła – drugi raz z rzędu – firma Dynamica Sp. z o.o. z Myślenic. Flotą Najbardziej Przyjazną Środowisku dysponuje firma Schneider Electric Polska Sp. z o.o., która została uhonorowana statuetką Eko Flota. W tej kategorii nominowane firmy oceniało Jury, w skład którego – obok przedstawiciela PZWLP – weszli również członkowie Związku Polskiego Leasingu i Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Firmy zrzeszone w tych organizacjach zgłaszały również nominowanych do Nagród.

Wspólną pracę nad wyłonieniem zwycięzcy w kategorii Eko Flota nasze organizacje traktują jako program pilotażowy. Warto jednak podejmować takie działania, szczególnie w kwestiach ekologii i bezpieczeństwa, na które od wielu lat kładziemy nacisk – dodaje Leszek Pomorski.

Statuetka Bezpieczna Flota dla Firmy Najbardziej Zaangażowanej w Edukację Kierowców trafiła do PepsiCo, która od kilku lat systematycznie szkoli swoich pracowników w zakresie bezpiecznej i defensywnej jazdy oraz eko-jazdy.

Do czwartej edycji nagród PZWLP zgłoszono ponad 70 firm z całej Polski.

Data publikacji: 09.12.2011

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl