Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

16 listopada 2009 roku, niemal w czwartą rocznicę powstania PZWLP, została uruchomiona nowa witryna Związku – pzwlp.pl. Jest ona nowoczesnym, aktualnym i wartościowym, a jednocześnie przyjaznym dla internauty źródłem informacji.

Nowa strona internetowa PZWLP zawiera informacje istotne zarówno dla uczestników rynku wynajmu długoterminowego pojazdów, jak i wszystkich innych osób zainteresowanych tematyką flotową. Goście odwiedzający stronę znajdą tu m.in. dane na temat Związku - jego cele, wartości, Statut, Kodeks etyczny czy historię - oraz o każdej z 15 firm członkowskich.

Twórcy witryny zadbali także o informacje z dziedziny zarządzania flotą, zamieszczając je w odrębnej zakładce. Ciekawym dodatkiem w tym module jest Ekokalkulator flotowy. Umożliwia on przetestowanie własnej floty: czy jest przyjazna środowisku i jak uczynić ją bardziej zieloną - i to bez względu na liczebność parku pojazdów.

Prawdziwą gratką - zarówno dla klientów, użytkowników flot, jak i dla firm oferujących wynajem długoterminowy - jest broszura Ocena zwrotu pojazdów, którą każdy z internautów może pobrać w formacie PDF z podstrony Projekty – Publikacje na pzwlp.pl. Broszura zawiera zestawienie najczęściej spotykanych uszkodzeń w pojazdach zwracanych firmom CFM po zakończeniu kontraktu. Jest ona użytecznym i unikalnym narzędziem, które pozwoli nie tylko sprawnie podsumować ostatni etap współpracy, ale i negocjować optymalne warunki nowych umów.

Obszerna zakładka Media obejmuje informacje prasowe PZWLP i wycinki dotyczące Związku, a także pliki do pobrania: logo w kilku formatach, zdjęcia członków Zarządu, fotografie z Kongresów Flotowych czy konferencji prasowych. Zakładka Aktualności zawiera bieżące wiadomości z sektora, a w Linkach umieszczone zostały adresy internetowe organizacji istotnych dla polskiej i europejskiej branży CFM.

Nowa strona PZWLP jest przejrzysta i łatwa w nawigacji. Jednocześnie stanowi kolejny etap edukacyjnych działań Związku - jej treści są systematycznie aktualizowane i rozszerzane, tak aby pzwlp.pl stała się głównym źródłem informacji o flotach samochodowych dla każdego zainteresowanego internauty.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl