Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Witamy na nowej wersji Portalu FmLeasing.pl. Kilka rzeczy zmieniło się na lepsze - przynajmniej taką mamy nadzieję. Natomiast to, co wcześniej było najcenniejsze i najistotniejsze zostało po staremu, no prawie.

Nowy, responsywny wygląd Portalu

Portal zyskał zupełnie nowy wygląd. Cele jakie nam przyświecały przy jego przebudowie, to prostota i przejrzystość i czytelność. Jasno i wyraźnie pogrupowane aktualności, porady, ogłoszenia poleasingowe oraz oferty leasingu i wynajmu.

Staraliśmy się, żeby przejścia między kategoriami i artykułami były płynne tak, żeby móc trafić z jednego miejsca portalu w inne po zaledwie dwóch, trzech kliknięciach.

Portal jest teraz responsywny, co oznacza, że wygodnie przegląda się go nie tylko na komputerze, ale także na smartfonach i tabletach.

Wyszukiwarka Leasingu zastępuje Aplikację iLease

Obok zmiany wyglądu portalu, jest to największa zmiana jakiej dokonaliśmy. Zrezygnowaliśmy z poprzedniej nazwy naszej Aplikacji iLease na rzecz Wyszukiwarki Leasingu. Tak jest „bardziej” po polsku i, wierzymy, że nazwa ta będzie czytelniejsza dla wszystkich użytkowników Portalu.

Jest to jednak tylko zmiana nazwy i wyglądu, bo zasada działania Wyszukiwarki Leasingu jest taka sama jak Aplikacji iLease. Korzystający z Wyszukiwarki uzyskują oferty bezpośrednio od wielu leasingodawców. Firmy leasingowe same przedstawiają swoje oferty, bez pośredników.

Bez zmian została także możliwość otrzymania bezpłatnej analizy ofert i OWUL oraz pomoc przy cesji umowy lub odsprzedaży przedmiotu po zakończeniu leasingu, dla wszystkich bez wyjątku użytkowników Wyszukiwarki.

Chcesz wiedzieć więcej? To powinno Cię zainteresować: Jak otrzymać wiele dobrych ofert leasingu?

Co zostało po staremu?

Napisaliśmy o nowościach, więc co zostało po staremu? Przede wszystkim wiedza, czyli wszystkie nasze porady, odpowiedzi na pytania oraz wszelkie, przydatne dla leasingobiorców publikacje. Wszystko dostępne z poziomu Poradnika Leasingowego

To nie koniec zmian

Wraz z zakończeniem prac nad odświeżeniem portalu, które potrwają jeszcze kilkanaście dni (kosmetyczne prace w tle), ruszymy z odświeżeniem naszego forum dyskusyjnego.

/Aktualizacja 31.07.2015/ Nowe, responsywne forum dyskusyjne przy Portalu także jest już dostępne - Komunikat o aktualizacji forum.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl