Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Od 17 lipca klienci Raiffeisen-Leasing Polska S.A. mogą skorzystać z nowego produktu finansowego pożyczki samochodowej VOLVORATA – stanowiącego uzupełnienie dotychczasowej oferty składającej się z leasingu, leasingu konsumenckiego oraz kredytu samochodowego.

Pożyczka przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych (bez względu na formę zatrudnienia), jak i osób prowadzących działalność gospodarczą oraz spółek osobowych i prawa handlowego.

Pożyczką samochodową VOLVORATA klienci mogą sfinansować nowe i używane samochody marki VOLVO. Wystarczy odwiedzić Autoryzowanego Dealera Volvo i wybrać samochód, wypełnić wniosek, a po otrzymaniu decyzji i podpisaniu umowy pożyczki wyjechać wymarzonym autem na wakacje.

„Pożyczka samochodowa to szybki i łatwy dostęp do finansowania oraz zdecydowanie łatwiejsze wymagania w porównaniu do zwykłego kredytu samochodowego. Wierzę, że VOLVORATA skłoni kolejne osoby do zakupu wymarzonego auta„ – powiedział Arkadiusz Etryk, Prezes Zarządu Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Raiffeisen-Leasing Polska S.A. planuje rozszerzenie pożyczki na inne marki, jednak niezmienne pozostanie to, że klienci mogą sfinansować pożyczką 100% wartości samochodu, w ciągu 7 lat, w uproszczonej procedurze przy minimalnych wymogach dokumentacyjnych bez zaświadczeń o dochodach.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl