Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Kalkulator

Broniliśmy się przed wprowadzeniem tego rozwiązania, uważając je za upośledzone i często krytykowaliśmy dostępne w internecie narzędzia tego typu. Jednak daliśmy za wygraną. Od teraz na FmLeasing.pl będziecie mogli zapoznać się z przybliżonym kosztem leasingu i obliczyć wysokość miesięcznej raty online przy pomocy kalkulatora.

Dlaczego kalkulatory leasingu są upośledzone?

Koszt leasingu nie jest czymś „ustandaryzowanym”. Jest on raczej wynikiem gry negocjacyjnej pomiędzy przedstawicielem firmy leasingowej a klientem. Na ten wynik wpływ ma bardzo wiele zmiennych – zarówno twardych danych (np.: rodzaj przedmiotu finansowania, jego wiek, cena itp.), jak i spraw bardziej miękkich, które bardzo ciężko jest wpisać w konkretny algorytm.

Przykład? Zupełnie inną pozycję negocjacyjną ma niedoświadczony w sprawach finansowych, początkujący przedsiębiorca, cały szczęśliwy, że w ogóle ktoś chce mu dać jakąś pożyczkę, a zupełnie inną stary wyjadacz, reprezentujący renomowaną firmę, mogący przebierać w ofertach dostępnych na rynku.

Takich i wiele podobnych spraw nie da się ująć w kalkulatorze. Zresztą to nie jedyny grzech kalkulatorów leasingowych, które dostępne są w polskim internecie, ale o tym szerzej pisaliśmy już wcześniej.

Nasz kalkulator jest bardziej precyzyjny…

Czemu więc daliśmy za wygraną i także na FmLeasing.pl udostępniliśmy kalkulator umożliwiający obliczenie kosztu i raty leasingu? Wychodzimy po prostu naprzeciw tym z użytkowników, którzy chcą jedynie w przybliżeniu zapoznać się z wysokością opłat.

Przy czym nasz kalkulator jest bardziej precyzyjny, niż inne tego typu narzędzia, ale o tym, jak działa, przeczytacie na stronie mu poświęconej.

Kalkulator vs. Wyszukiwarka Leasingu

Podczas gdy kalkulator przeznaczony jest dla tych, którzy chcą zorientować się w przeciętnych kosztach, to osobom, które są zdecydowane na leasing, niezmiennie polecamy skorzystanie z naszej Wyszukiwarki Leasingu. Tylko ten sposób pozwoli uzyskać konkretne oferty czołowych leasingodawców z indywidualnym uwzględnieniem specyfiki zapytania.

Przetestuj nasz kalkulator leasingowy >

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl