Kalkulator

Broniliśmy się przed wprowadzeniem tego rozwiązania, uważając je za upośledzone i często krytykowaliśmy dostępne w internecie narzędzia tego typu. Jednak daliśmy za wygraną. Od teraz na FmLeasing.pl będziecie mogli zapoznać się z przybliżonym kosztem leasingu i obliczyć wysokość miesięcznej raty online przy pomocy kalkulatora.

Dlaczego kalkulatory leasingu są upośledzone?

Koszt leasingu nie jest czymś „ustandaryzowanym”. Jest on raczej wynikiem gry negocjacyjnej pomiędzy przedstawicielem firmy leasingowej a klientem. Na ten wynik wpływ ma bardzo wiele zmiennych – zarówno twardych danych (np.: rodzaj przedmiotu finansowania, jego wiek, cena itp.), jak i spraw bardziej miękkich, które bardzo ciężko jest wpisać w konkretny algorytm.

Przykład? Zupełnie inną pozycję negocjacyjną ma niedoświadczony w sprawach finansowych, początkujący przedsiębiorca, cały szczęśliwy, że w ogóle ktoś chce mu dać jakąś pożyczkę, a zupełnie inną stary wyjadacz, reprezentujący renomowaną firmę, mogący przebierać w ofertach dostępnych na rynku.

Takich i wiele podobnych spraw nie da się ująć w kalkulatorze. Zresztą to nie jedyny grzech kalkulatorów leasingowych, które dostępne są w polskim internecie, ale o tym szerzej pisaliśmy już wcześniej.

Nasz kalkulator jest bardziej precyzyjny…

Czemu więc daliśmy za wygraną i także na FmLeasing.pl udostępniliśmy kalkulator umożliwiający obliczenie kosztu i raty leasingu? Wychodzimy po prostu naprzeciw tym z użytkowników, którzy chcą jedynie w przybliżeniu zapoznać się z wysokością opłat.

Przy czym nasz kalkulator jest bardziej precyzyjny, niż inne tego typu narzędzia, ale o tym, jak działa, przeczytacie na stronie mu poświęconej.

Kalkulator vs. Wyszukiwarka Leasingu

Podczas gdy kalkulator przeznaczony jest dla tych, którzy chcą zorientować się w przeciętnych kosztach, to osobom, które są zdecydowane na leasing, niezmiennie polecamy skorzystanie z naszej Wyszukiwarki Leasingu. Tylko ten sposób pozwoli uzyskać konkretne oferty czołowych leasingodawców z indywidualnym uwzględnieniem specyfiki zapytania.

Przetestuj nasz kalkulator leasingowy >

Joomla SEF URLs by Artio
 

Portal FmLeasing.pl