Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Podczas piątej Gali Nagród PZWLP, która odbyła się 29 listopada 2012 roku w Warszawie, cztery firmy zostały uhonorowane statuetkami: Mobilizator, Protektor, Eko Flota i Bezpieczna Flota. W dotychczasowych edycjach Nagród PZWLP nominowano prawie 350 firm z całej Polski.

W dwóch pierwszych kategoriach nagrody otrzymały najlepsze w Polsce firmy serwisowe. W kategorii Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych, statuetkę Mobilizator otrzymała firma Dom Volvo z Warszawy, między innymi za najwyższą jakość obsługi i terminowość napraw. 

Wśród kryteriów, które członkowie Związku uznali za kluczowe, są także zgodność kosztów z ustalonymi stawkami, bardzo niski odsetek reklamacji, jakość kompletacji dokumentów, wyposażenie serwisu, samochody zastępcze oraz wysokie standardy obsługi, w tym kontakt z naszymi firmami, godziny otwarcia czy dedykowani doradcy dla klienta flotowego – mówi Leszek Pomorski, prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

W kategorii Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy, statuetkę Protektor otrzymała firma Dynamica Sp. z o.o. z Myślenic. Po raz pierwszy w pięcioletniej historii Nagród PZWLP ta sama firma zdobyła nagrodę trzy razy z rzędu. Świadczy to o wysokim poziomie usług świadczonych przez laureata, który otrzymał najwyższą liczbę punktów od zrzeszonych firm.

PZWLP nagradza najlepszych. Bardzo istotny jest jednak fakt, że w kategoriach Mobilizator i Protektor w czołówce serwisów zgłoszonych przez członków Związku wysokie miejsca zajmują firmy nagradzane również w ubiegłych latach. Nagrody PZWLP oddają więc realny obraz wysokiego – i wciąż rosnącego – poziomu jakości obsługi we współpracujących ze Związkiem serwisach – dodaje Leszek Pomorski.

Trzecią kategorią była Flota Najbardziej Przyjazna Środowisku. Statuetkę Eko Flota – przyznawaną między innymi za niską średnią emisję CO2 w przeliczeniu na jeden samochód, systematyczne szkolenia kierowców na kursach eko-jazdy oraz działania niwelujące emisję szkodliwych substancji – odebrali przedstawiciele firmy Barlinek S.A. z Kielc. W skład jury, obok prezesa PZWLP, weszli również członkowie Zarządów Związku Polskiego Leasingu oraz Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych.

Statuetka Bezpieczna Flota, dla Firmy Najbardziej Zaangażowanej w Edukację Kierowców, trafiła do firmy Provident Polska S.A. z Warszawy, za szczególną dbałość o poziom bezpieczeństwa swoich kierowców, w tym organizowanie systematycznych szkoleń (m.in. e-learningu i zajęć praktycznych) – w zakresie bezpiecznej, defensywnej i eko-jazdy.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl