Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Do 13 kwietnia br. potrwa głosowanie internetowe na najlepszy produkt flotowy oraz usługę flotową w ramach plebiscytu Fleet Derby 2012. W 14 kategoriach zostało już zgłoszonych ponad 50 produktów i usług. Rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się 19 kwietnia 2012r. na Torze Służewiec w Warszawie.

Głosowanie na usługi/produkty flotowe odbywa się dwutorowo: za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl oraz poprzez wypełnienie specjalnie przygotowanych i wydrukowanych kart zgłoszeniowych podczas samego eventu Fleet Derby w dniu 19 kwietnia 2012r., który odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie.

Zdobywca największej liczby punktów w danej kategorii zostaje nagrodzony wyróżnieniem: Fleet Derby – najlepszy produkt flotowy, najlepsza usługa flotowa (w jednej z 14 kategorii, a zatem: USŁUGA FINANSOWA, KARTA PALIWOWA, CAR FLEET MANAGEMENT, SHORT TERM RENTAL, SERWIS, IT, GPS i MONITORING, OPONY, UBEZPIECZENIE, SZACOWANIE WARTOŚCI REZYDUALNEJ i REMARKETING, NOWOŚĆ FLOTOWA, ECO, DEALER FLOTOWY, BEZPIECZEŃSTWO).

Wyróżnienia te zostaną przyznane podczas uroczystej, wieczornej Gali Fleet Derby. Podczas Gali zostaną także wręczone wyróżnienia Fleet Derby – Motoryzacyjna Marka Flotowa oraz Fleet Derby – Najlepszy Samochód Flotowy (w każdej z 16 kategorii) przyznane na podstawie testu przeprowadzonego dzień wcześniej (18.04.2012) przez wyselekcjonowaną grupę decydentów branży flotowej wchodzących w skład eksperckiego jury.
 
Uczestnictwo we Fleet Derby w dniu 19.04.2012r. (czwartek) jest BEZPŁATNE -na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na stronie www.fleetderby.pl

Data publikacji: 29.03.2012

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl