Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Zmodyfikowaliśmy i jednocześnie rozbudowaliśmy nasz Poradnik Leasingowy tak, aby każdy użytkownik mógł w jak najprostszy sposób dotrzeć do interesującego go zakresu tematycznego. Znajdują się w nim nie tylko porady ułatwiające wybór dobrej oferty i sprawdzonego leasingodawcy, ale opisujemy także wszelkie zdarzenia mogące wystąpić w całym okresie trwania umowy leasingu.

Poradnik Leasingowy składa się obecnie z czterech kluczowych części

Umiejętny wybór oferty leasingu jest zestawem porad dla osób, które zamierzają skorzystać z leasingu i ewentualnie są już na etapie poszukiwania odpowiedniej oferty i sprawdzonego leasingodawcy. Podpowiadamy jak pozyskiwać oferty, jak analizować warunki i je negocjować, na co zwracać uwagę i jakich błędów się wystrzegać.

Trwający leasing – sprawy, formalności, procedury jest to sekcja przeznaczona dla osób, które mają aktywny leasing. W formie pytań i odpowiedzi opisujemy wszelkie możliwe zdarzenia, które mogą spotkać leasingobiorców. Opisane są sprawy związane z użytkowaniem przedmiotu leasingu, ubezpieczeniami, płatnościami. Także procedury postępowania przy chęci wprowadzenia zmian w umowie czy jej zakończenia. Wreszcie wskazówki jak sobie radzić w przypadku wystąpienia trudności finansowych.

Leasing i podatki jest zestawieniem artykułów opublikowanych na FmLeasing.pl, które dotyczą choćby pośrednio kwestii podatkowych związanych z leasingiem. Posegregowane są na zagadnienia dotyczące oddzielnie podatków dochodowych i oddzielnie VAT. Niemniej wiele z artykułów "przenika się" poruszając kwestie obu tych podatków jednocześnie.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania dotyczące leasingu jest to zestawienie ponad 100 artykułów-porad opublikowanych na FmLeasing.pl. Poza zagadnieniami, które poruszone zostały w dwóch poprzednich sekcjach (o umiejętnym wyborze i trwającym leasingu), opisane są także kwestie podatkowe związane z leasingiem, podstawowe definicje, procedury, porównania z kredytem, itd.

Forum dyskusyjne

Dla tych, którzy nie znajdą odpowiedzi na nurtujące wątpliwości otworem czeka forum dyskusyjne. Możecie w każdej chwili zadawać tam pytania nawet takie, które pojawiały się już wielokrotnie.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl