Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Zastanawiasz się czy warto zastąpić stare urządzenie nowym, bardziej energooszczędnym? W Millennium Leasing otrzymasz dodatkową premię inwestycyjną.

Mowa o nowym programie o nazwie Leasing Eko Energia i, choć jest ograniczony do niewielu rodzajów urządzeń, to jest z pewnością ciekawą propozycją zaproponowaną przez Millennium Leasing.

W ramach programu sfinansować można zakup nowych wózków widłowych, wtryskarek, obrabiarek oraz kombajnów i ciągników rolniczych. Jeżeli umowa leasingu będzie obsługiwana terminowo, tj. brak opóźnień w spłacie rat powyżej 30 dni, to Millennium Leasing, na koniec umowy wypłaci premię w wysokości 5% wartości otrzymanego finansowania. Dodać jednak trzeba, że umowa trwać musi 5 lat.

Procedura uzyskania leasingu jest dość prosta - poza standardowymi dokumentami, konieczne jest podanie szacunkowej wielkości zaoszczędzonej energii wynikające z zastąpienia starego urządzenia nowym, bardziej energooszczędnym, a tym samym ekologicznym.

Katarzyna Milej, dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami w Millennium Leasing zauważa, że „koszty energii są coraz wyższe i nic nie zapowiada odwrócenia tego trendu. Przedsiębiorcy, dla których wydatki na energię stanowią istotny element kosztów stałych, coraz częściej dostrzegają potrzebę ich obniżania (…) Dzięki wymianie dotychczasowych urządzeń na nowe firmy zwiększają moce produkcyjne, a jednocześnie zmniejszają zużycie energii i koszty”.

Od nas dodamy, że użytkowanie starych urządzeń generuje dodatkowe koszty związane z częstszymi awariami. O ile koszty napraw są stosunkowo łatwe do przewidzenia i oszacowania, o tyle koszty związanych z awariami przestojów są dość abstrakcyjne - dlatego często pomijane przez przedsiębiorców.

Doceniamy więc Millennium Leasing za ich starania mające zwrócić uwagę na to, że czasem często opłaca się zainwestować w nowe maszyny i urządzenia. Premia z pewnością będzie dodatkową zachętą, zwłaszcza jeżeli finansujący nie powetuje sobie jej droższą ofertą leasingu…

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl