Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Od początku listopada br. klienci Raiffeisen-Leasing Polska S.A.mogą skorzystać z promocyjnej oferty leasingowej. Promocja skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, bez względu na sektor, branżę czy wielkość prowadzonego biznesu – od jednoosobowej działalności gospodarczej po największe korporacje.

Promocją objęte są nowe i używane samochody osobowe i ciężarowe dowolnych marek, zakupione u autoryzowanych przedstawicieli. Głównym benefitem promocji jest minimalna marża na poziomie 1% oraz gwarancja niezmienności wysokości składki ubezpieczenia na cały okres trwania umowy leasingowej. Dodatkowy atut promocji to minimum formalności – wystarczy wypełnić wniosek leasingowy oraz dostarczyć standardowe dokumenty rejestrowe i finansowe firmy.

„Promocja to wsparcie dla klientów, którzy ze względu na ogólną sytuację rynkową wstrzymali się z zakupem środków transportu. Wierzę, że tak atrakcyjna oferta finansowa pozwoli im zrealizować przystopowane plany inwestycyjne.” - powiedział Wojciech Kazimierski, Dyrektor Sieci Sprzedaży Raiffeisen-Leasing Polska S.A.

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl