Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Na rynku pojawia się coraz więcej ofert leasingu operacyjnego nowych samochodów z wysokim wykupem, czyli czegoś, co powszechnie jest znane jako wynajem długoterminowy lub auto na abonament.

Do grona firm oferujących tego rodzaju usługę dla konsumentów dołączył Raiffeisen Leasing, który przygotował ją wraz z Raiffeisen POLBANK. Nowy produkt nosi nazwę „Wymarzone Auto” i pozwala wynająć nowy samochód osobowy na okres 12, 18 lub 24 miesięcy. Po zakończeniu kontraktu możliwy jest wykup lub zwrot pojazdu do finansującego. W racie miesięcznej zawarty jest także koszt ubezpieczenia pojazdu oraz opłata za serwis mechaniczny. Oferta dostępna jest w oddziałach Raiffeisen POLBANKU, gdzie można zapoznać się z listą dostępnych w ofercie pojazdów. Przedstawiciele firmy informują, że miesięczny koszt wynajęcia miejskiego samochodu zaczyna się od 700 złotych, a za klasę Premium trzeba będzie zapłacić ok. 1400 zł. Dokładna stawka zależna jest od marki i modelu samochodu – im pojazd tracący mniej na wartości, tym rata powinna być niższa. Wraz z usługą klienci otrzymują kartę paliwową.

Przypomnijmy, że „Wymarzone Auto” skierowane jest do osób prywatnych (konsumentów). Raiffeisen Leasing ma oczywiście w swojej ofercie produkty finansowania pojazdów także dla przedsiębiorców i firm – jest to zarówno klasyczny leasing z wykupem, jak i wynajem długoterminowy.


Jesteś zainteresowany ofertą leasingu Raiffeisen Leasing? Sprawdź i porównaj z innymi
Poszukujesz sprzętu poleasingowego? Samochody i urządzenia poleasingowe Raiffeisen Leasing


Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl