Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Laptop używany do wyszukiwania

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące symbol samochodu osobowego

Ubezpieczenie GAP

Kup dobry i tańszy GAP fakturowy. U nas kupujesz ze zniżką – sprawdź cennik

Samochody w salonie

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Na rynku pojawia się coraz więcej ofert leasingu operacyjnego nowych samochodów z wysokim wykupem, czyli czegoś, co powszechnie jest znane jako wynajem długoterminowy lub auto na abonament.

Do grona firm oferujących tego rodzaju usługę dla konsumentów dołączył Raiffeisen Leasing, który przygotował ją wraz z Raiffeisen POLBANK. Nowy produkt nosi nazwę „Wymarzone Auto” i pozwala wynająć nowy samochód osobowy na okres 12, 18 lub 24 miesięcy. Po zakończeniu kontraktu możliwy jest wykup lub zwrot pojazdu do finansującego. W racie miesięcznej zawarty jest także koszt ubezpieczenia pojazdu oraz opłata za serwis mechaniczny. Oferta dostępna jest w oddziałach Raiffeisen POLBANKU, gdzie można zapoznać się z listą dostępnych w ofercie pojazdów. Przedstawiciele firmy informują, że miesięczny koszt wynajęcia miejskiego samochodu zaczyna się od 700 złotych, a za klasę Premium trzeba będzie zapłacić ok. 1400 zł. Dokładna stawka zależna jest od marki i modelu samochodu – im pojazd tracący mniej na wartości, tym rata powinna być niższa. Wraz z usługą klienci otrzymują kartę paliwową.

Przypomnijmy, że „Wymarzone Auto” skierowane jest do osób prywatnych (konsumentów). Raiffeisen Leasing ma oczywiście w swojej ofercie produkty finansowania pojazdów także dla przedsiębiorców i firm – jest to zarówno klasyczny leasing z wykupem, jak i wynajem długoterminowy.


Jesteś zainteresowany ofertą leasingu Raiffeisen Leasing? Sprawdź i porównaj z innymi
Poszukujesz sprzętu poleasingowego? Samochody i urządzenia poleasingowe Raiffeisen Leasing


Joomla SEF URLs by Artio
Pierwszy raz na FmLeasing.pl?
Sprawdź dlaczego jesteśmy wyjątkowi i w czym możemy Ci pomóc.
Dowiedz się więcej...

Portal FmLeasing.pl