Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu


Publikacja dotycząca leasingu

Skoda Octavia RS i Scout z kratką. Kolejan modele Skody - Octavia RS i Octavia Scout - otrzymały homologację ciężarową, uprawniającą do pełnych odliczeń VAT od ceny zakupu, rat leasingu oraz zawartego w cenie paliwa.

Octavia RS, zarówno typu sedan jak i kombi, z homologacją ciężarową jest dostępna z dwoma jednostkami silnikowymi: 2.0 TFSI (200 KM) oraz 2.0 TDI CR DPF (170 KM). Oba silniki występują z manualna skrzynią 6-stopniową lub automatyczną DSG.

W ofercie również od teraz jest dostępna uterenowiona wersja Octavii Scout VAN, która występuje w wersji nadwozia combi. Dostępne wersje silnikowe to 1.8 TSI (160 KM) oraz 2.0 TDI DPF (140 KM), które występują z 6-stopniową manualną skrzynią biegów. Linia Scout wyróżnia się specjalnym pakietem wyposażenia, który obejmuje między innymi: zwiększony o 40 mm prześwit, charakterystyczne plastikowe osłony zderzaków, nadkoli i drzwi, a także specjalnie zaprojektowane felgi, dostępne tylko dla tej wersji. Wszystkie wersje wyposażone są w napęd na cztery koła i sprzęgło Haldex 4 generacji.

Homologacja ciężarowa, w myśl wyroku ETS w sprawie Magoora, umożliwia pełne odliczenie VAT od ceny zakupu, rat leasingu oraz paliwa.
Wyrok ETS nie dotyczył jednak ustaw o podatku dochodowym od osób fizzcznych i prawnych. Tym samym, w myśl ustaw "dochodowych", samochody z kratką nadal pozostają osobowymi. Dotyczy, to np. możliwości skorzystania z jednorazowej amortyzacji, itp.

Sprawdź pełną listę samochodów z kratką >>
Leasing Skoda >>

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl