Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Firmą Socket Resources oferującą „gwarantowane zyski” poprzez inwestycje w złoto zainteresował się Puls Biznesu, który od niedawna wziął na celownik wszelkie tego typu formy oszczędzania, przed którymi konsekwentnie ostrzega Komisja Nadzoru Finansowego.

O Socket Resources pisaliśmy już wcześniej w publikacji Socket Resources - inwestycja wysokiego ryzyka.

Przypomnijmy tylko, że spółka znalazła się na liście ostrzeżeń publicznych KNF, a w związku z jej działalnością mnożą się pytania i wątpliwości, których przedstawiciele SR nie są w stanie w żaden sposób rozwiać.

Dzisiejszy artykuł PB również nie przynosi jednoznacznej odpowiedzi na pytanie czy SR jest uczciwą firmą czy też kolejną piramidą finansową. Potwierdza jednak, że spółka ma podstawowe problemy w uwiarygodnieniu się, a osoby, które za nią stoją nie budzą – delikatnie rzecz ujmując – zaufania.

Autor artykułu w PB potwierdza także , że człowiek znany wcześniej jako Adrian Grandke, prezes Car Wash Investment (CWI to spółka, która zebrała pieniądze od inwestorów na budowę sieci myjni po czym nie wybudowała żadnej i nie oddała pieniędzy - sprawą zajmują się organy ścigania) jest personalnie związany z osobami stojącymi za Socket Resources.
Chociaż firma oficjalnie zaprzecza, żeby miał on cokolwiek wspólnego z jej działalnością, to fakt, że jest on zięciem wspólnika SR i mężem właścicielki innej firmy związanej z SR, z pewnością nie podnosi zaufania do spółki, która i bez tego ma duże problemy z transparentnością.

Zachęcamy do śledzenia wątku na naszym forum Socket Resources >>

Data publikacji: 20.07.2012

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl