Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Screen z filmu youtube o Tesli

Nie mamy w zwyczaju chwalić się sfinansowanymi dzięki naszej pomocy inwestycjami użytkowników FmLeasing.pl, tym razem robimy jednak wyjątek z dwóch powodów. Po pierwsze chodzi o nadal niecodzienny samochód jakim jest Tesla, po drugie chcemy podzielić się pewnego rodzaju wskazówką z osobami chcącymi sfinansować nie tylko Teslę, ale także jakiekolwiek inne drogie auto.

Ciekawostka: Opinia użytkownika-prawnika o jakości naszej pomocy

"Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za Państwa pomoc w analizie ofert leasingowych. Państwa pomoc była nieoceniona i decydująca. Pomimo tego, że jestem prawnikiem i codziennie analizuję umowy, korzystanie z waszych analiz znakomicie ułatwiło mi życie. Oczywiście na wszelki wypadek zweryfikowałem zawarte w Waszej liście informacje poprzez własnoręczne porównywanie warunków umów i bardzo mile się rozczarowałem, że zachowywaliście Państwo profesjonalny obiektywizm. Wszystkim bardzo chętnie polecał Waszą wyszukiwarkę. Na pewno w przyszłości, gdy będę szukał leasingu swoje pierwsze kroki skieruje do Waszego serwisu. Jeszcze raz bardzo serdecznie Państwu dziękuję za pomoc."

Inne opinie o FmLeasing.pl...

Co jest niezwykłego w sfinansowaniu Tesli?

Nie dysponujemy co prawda najnowszymi danymi, ale jeszcze do niedawna po polskich drogach jeździło zaledwie kilkanaście Tesli sfinansowanych leasingiem. Szacujemy, że obecnie jest ich już jednak kilkadziesiąt, a zainteresowanie posiadaniem w pełni elektrycznego samochodu rośnie, co widzimy choćby po zwiększającej się ilości zapytań o możliwość leasingu tego typu aut.

Czy można się dziwić, że pomimo niesprzyjających warunków użytkowania samochodów elektrycznych w naszym kraju są osoby, które nie mogą się im oprzeć? Niech na to pytanie odpowie historia uwieczniona na poniższym filmie.

97-latek w Tesli Źródło: Youtube/user/zevgitalis

Za życia tego starszego pana motoryzacja przeszła od punktu „zero” do punktu „Tesla”. Patrzenie symbolicznie jego oczami na osiągnięcia dzisiejszej techniki jest wręcz rozczulające, a to przecież dopiero początki ery aut elektrycznych, nie mówiąc już o autonomicznych. Dlatego fakt, że w ostatnim czasie dwóch naszych użytkowników zdecydowało się na wybór Tesli i mogło je sfinansować dzięki naszej Wyszukiwarce i pomocy jest dla nas niewątpliwym powodem do satysfakcji, a jednocześnie daje nadzieję, że coś się rusza także w Polsce w kwestii pojazdów na prąd.

Ile kosztuje leasing Tesli?

Obydwie Tesle, o których wspominamy kosztowały około 400 tysięcy złotych. Jeśli kogoś interesują przybliżone koszty ich leasingu, to odsyłamy do naszego kalkulatora. Nie będzie zresztą żadną tajemnicą, że przy stosunkowo krótkim okresie finansowania są to kwoty pięciocyfrowe… miesięcznie. Tutaj przykłady jakie inne samochody można wyleasingować za takie sumy.

Porównuj i licz koszty

Niektórzy mają przeświadczenie, że chcąc sfinansować bardzo drogi samochód niemal z definicji są traktowani wyjątkowo. Liczą, że jako prestiżowy klient bez większych negocjacji otrzymają tanią i dobrą ofertę leasingu. Tymczasem wynagrodzenie doradców leasingowych jest uzależnione od poziomu marży z jaką sprzedadzą finansowanie. Przy drogich samochodach mówimy o naprawdę sporych kwotach, więc pokusa wciśnięcia droższego leasingu jest duża.

Dodatkowo specyfika leasingu Tesli, która nie ma oficjalnego dystrybutora w Polsce, powoduje często konieczność sięgnięcia przez leasingodawcę po procedurę wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów, aby móc zapłacić za samochód do dealera za granicą (pisaliśmy o tym szczegółowo w Leasing Tesli). To z kolei tworzy warunki sprzyjające do podrożenia oferty, gdyż procedura jest nieco bardziej złożona niż w przypadku pojazdów kupowanych w Polsce.

Dlatego jest to drugi powód, który skłonił nas do opublikowania tego artykułu. Klient nabywający Teslę oczywiście jest kimś wyjątkowym, ale nie tak wyjątkowym, żeby był zwolniony z umiejętności liczenia i negocjowania oferty leasingu.

Indywidualna pomoc w wyborze oferty i leasingodawcy

Pamiętaj, że użytkownicy, którzy skorzystali z Wyszukiwarki Leasingu na FmLeasing.pl otrzymują bezpłatne wsparcie w postaci analizy otrzymanych ofert i warunków umów. Sprawdź, jak bardzo ułatwia to wybór leasingu i pozwala uchronić się przed poważnymi błędami. Dowiedz się więcej >

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl