Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

Volkswagen Polo z kratką. Volkswagen Polo otrzymał homologację ciężarową, uprawniającą do pełnych odliczeń VAT od ceny zakupu, rat leasingu oraz zawartego w cenie paliwa. Ciężarowa wersja Polo dostępna jest z sześcioma jednostkami napędowymi o mocy od 60 do 105 KM. Dodatkowo oferta Volkswagena zawiera interesujące pakiety wyposażenia.

Polo z homologacją ciężarową można zakupić zarówno w wersji trzy- jak i pięciodrzwiowej (Trendline, Comfortline i Highline).

Klienci mają do wyboru szeroką gamę silników, w której znajdują się trzy jednostki benzynowe oraz trzy wysokoprężne. Wśród silników benzynowych znajdują się wersje 1.2 o mocy 60 i 70 KM oraz 1.4 o mocy 80 KM. Klienci decydujący się na zakup Polo z silnikiem wysokoprężnym będą mogli wybierać między jednostkami TDI o pojemności 1.6 i mocy 75, 90 oraz 105 KM.

Samochody wyposażone w pakiet „Business” są czteroosobowe. Nie mają środkowego zagłówka na tylnej kanapie oraz górnej podłogi bagażnika. Na środku tylnej kanapy zamontowano na stałe podłokietnik. Cena tego pakietu wynosi 1800 złotych.

W ofercie wyposażenia dodatkowego Volkswagen posiada kilka atrakcyjnych pakietów, między innymi: Pakiet Drogowy (czujniki parkowania z tyłu, komputer pokładowy, czujniki kontroli ciśnienia w oponach oraz tempomat) dostępny w cenie 1490 złotych (1090 zł dla wersji Highline) oraz Pakiet Cool&Sound (klimatyzacja i radioodtwarzacz z czterema głośnikami) w cenie 2990 złotych.

Homologacja ciężarowa, w myśl wyroku ETS w sprawie Magoora, umożliwia pełne odliczenie VAT od ceny zakupu, rat leasingu oraz paliwa.
Wyrok ETS nie dotyczył jednak ustaw o podatku dochodowym od osób fizycznych i prawnych. Tym samym, w myśl ustaw "dochodowych", samochody z kratką nadal pozostają osobowymi. Dotyczy, to np. możliwości skorzystania z jednorazowej amortyzacji, itp.

Sprawdź pełną listę samochodów z kratką >>
Leasing Volkswagen >>

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl