Otrzymaj oferty bezpośrednio od wielu firm leasingowych
Przód nowego samochodu osobowego stojącego w salonie samochodowym

Wyszukiwarka Leasingu

Otrzymaj tanie i dobre oferty leasingu bezpośrednio od najlepiej ocenianych leasingodawców

Dłonie chroniące zabawkowy fioletowy samochód osobowy

Kalkulator GAP

Lepsze i tańsze Ubezpieczenie GAP. U nas kupujesz GAP fakturowy ze zniżką – sprawdź cenę

Mężczyzna w latekswoych rękawiczkach opisujący stan techniczny używanego białego samochodu

Poleasingowe

Poleasingowe samochody i sprzęt. Aukcje i sprzedaż – wszystko w jednym miejscu

Publikacja dotycząca leasingu

30 czerwca 2010 r. w Warszawie odbyło się Walne Zebranie Członków PZWLP. Podczas spotkania przeprowadzono wybory Zarządu i Komisji Rewizyjnej. Na stanowisko prezesa Związku ponownie wybrano Leszka Pomorskiego, prezesa ING Car Lease.

Członkowie Związku na dwuletnią kadencję – zgodnie ze statutem PZWLP – wybrali trzyosobowy Zarząd. W skład Zarządu, obok Leszka Pomorskiego, weszli również: Sławomir Wontrucki – dyrektor zarządzający LeasePlan Fleet Management (Polska) oraz Janusz Kowalik, prezes zarządu Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.

Sprawozdanie kończącego kadencję 2008-2010 Zarządu zostało jednogłośnie przyjęte przez członków, co świadczy o właściwym kierunku rozwoju naszej organizacji. Wart podkreślenia jest fakt, że ostatnie dwa lata to czas kryzysu i spowodowanej nim recesji. PZWLP obronił się przed zawirowaniami i notował w tym okresie systematyczny, choć umiarkowany wzrost od 3 do 5% kw/kw. Po I kwartale 2010 roku nasze floty liczyły prawie 74 tysiące pojazdów. Moim zdaniem wyniki Związku za pierwsze półrocze po raz kolejny wzrosną, patrzę więc z optymizmem na rozwój PZWLP i całej branży wynajmu. Tym bardziej, że nasza organizacja rośnie razem z rynkiem: w obradach uczestniczył także przedstawiciel firmy VB LEASING, która przystąpiła do PZWLP dziesięć dni temu – mówi Leszek Pomorski, prezes Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

Walne Zebranie wybrało również nową Komisję Rewizyjną, czyli organ kontrolny PZWLP. W jej skład weszli: Artur Nowicki – dyrektor generalny Fraikin Polska Sp. z o.o., Michał Iwanek – członek Zarządu Corpo Flota Sp. z o.o. oraz Frédéric Lustig – Prezes Zarządu Carefleet S.A. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został Artur Nowicki.

Data publikacji: 05.07.2010

Joomla SEF URLs by Artio

FmLeasing.pl

FmLeasing.pl to istniejący od 2009 roku największy portal poświęcony leasingowi.
Ułatwiamy leasingobiorcom wybór lepszego finansowania i pomagamy minimalizować koszty związane z leasingiem oraz ubezpieczeniami.

Dowiedz się więcej

Portal FmLeasing.pl